Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rozpis utkání

14.12.2018 Lig záp. Telecí - Štěpánov 7:4 ( 2:2 - 3:0 - 2:2 ) 
 
28.11.2018 Lig záp. Telecí - Ros/Zaj 7:8 ( 2:1 - 4:2 - 1:5 )
 
SESTAVA :
Buben A. -- Just P., Voda J. - Dvořák J., Zahradník P. - Tomášek M. - Kučera M. 
Soukal P. - Radiměřský J. - Paseka S. -- Němec J. - Luňáček P. - Paseka P. -- Paclík R. - Hejtmánek D. - Síla L. 
 
23.11.2018 Lig záp. Telecí - Jok. Skuteč 2:4 ( 0:2 - 1:0 - 1:2 )
 
V tomto zápase jsme předvedli letošní nejlepší herní výkon. Jokerit jsme od prvních minut přehrávali a byli jednoznačně lepším týmem. Naše mužstvo přebruslovalo Skuteč a jen jejich brankář odolával našemu tlaku. První branka však přišla z hokejek Jokeritu, který využil v čase 6:15 přesilovou hru a díky tečované střele vedl 1:0 . Naše mužstvo se dál nevzdávalo a rvalo se za vyrovnáním. Vyrovnat mohl Honza Voda, který jen těsně minul odkrytou branku. Za to Jokerit byl velmi produktivní a z minima vytěžil maximum po úniku zvýšil v čase 10:38 na 2:0 a tímto stavem skončila i 1 třetina. I ve 2 třetině pokračovalo výborné představení našich borců. Jenomže přišla další branka ( ne branka ) v naší síti, hráči Jokeritu zvedali ruce nad hlavu a přitom puk ani nepřešel brankovou čáru. Po dlouhé diskuzi nebyla branka uznána. korigovat mohl v přesilové hře Jakub Němec, který z úhlu netrefil odkrytou branku. Naše chvíle a gólová radost přišla v závěru 2 třetiny. V čase 16:42 změnil směr přihrávky Pavla Paseky Jakub Němec až tato ušmudlaná změna směru dráhy puku prošla brankáři mezi betony až do branky. Hned po buly se hnal za vyrovnáním Pavel Paseka,ale jeho otočka kolem branky nenašla tížený cíl a tak jsme prohrávali po 2 třetině 1:2. Ve 3 třetině utkání gradovalo. Standa Paseka ostřeloval brankáře Jokeritu co to jen šlo a obránci si nevěděli rady s kličky Davida Hejtmánka. Naše mužstvo se však zaslouženě dočkalo vyrovnání v přesilové hře jsme se dostali do pásma Jokeritu, kdy putoval puk po ose Voda - Paseka a dorážející před brankou David Hejtmánek, který v čase 4:55 vyrovnal na 2:2 . Naše mužstvo si věřilo na body, ale když po serii faulů na naše hráče zůstal rozhodčí v klidu a pak nechal pokračovat hru, ve které vstřelil Jokerit branku na 3:2 , tak už to naši hráči nesli jen těžce. Ke konci zápasu ještě mohl vyrovnat Pavel Paseka, jenž uháněl sám na brankáře,ale bohužel gólmana nepřekonal a pak při hře bez brankáře vstřelil Jokerit v čase 16:51 pojišťovací branku na 4:2. 
 
SESTAVA:
Buben A. -- Just P., Voda J. - Zahradník P., Dvořák J. 
Tomášek M., Hejtmánek D., Paseka S. -- Němec J., Luňáček P., Paseka P. -- Kučera M., Síla L.
 
17.11.2018 Lig. záp. Telecí - Tigeres Pardubice 6:2 ( 3:0 - 1:1 - 2:1 )
 
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. Naši hráči se výborně pohybovali a dostávali do zakončení. Na první gól se čekalo do 11 minuty. Jakub Dvořák výborně přihrál Standovi Pasekovi, který ,,golfákem" z první trefil přesně k tyči a v čase 10:29 vedl Telecký Sokol 1:0 . Ve 14 minutě přišel se svým gólovým příspěvkem Jakub Dvořák. Dostal přihrávku od Jakuba Radiměřského, na modré si povodil obránce a střelou příklepem trefil přesně do šibenice vedeme 2:0. Neustále jsme tvořili hru a vedení jsme si určitě zasloužili. V 16 minutě po výborném napadání jsme nedovolili soupeři vyhodit puk z pásma až se k puku dostal Martin Kučera od modré čáry našel přesně Jakuba Radiměřského, který nádherně vymýchal brankáře Málka a kličkou do bekhandu umístil puk přesně pod horní tyčku a v čase 15:29 jsme vedli už 3:0 . Tímto výsledkem skončila i 1 třetina. Ve 2 třetině pokračovalo naše představení a přišlo i navýšení náskoku. K puku se na modré čáře dostal Honza Voda, vystřelil do schrumáže před brankou, kde nejlépe zorientoval Jakub Němec a dorazil puk za brankáře Málka a vedeme 4:0 . Do konce 2 třetiny stihl soupeř ještě korigovat na 1:4 , ale více se ve 2 třetině neudálo a tak byl stav na světelné tabuli 4:1. Ve třetí části jsme si už výsledek hlídali a ještě jsme stihli navýšit stav. Další krasnou přihrávku přes celé hřiště našel Jakub Dvořák Pavla Paseku, který uháněl sám na brankáře a jeho zakončení mezi betony změnilo stav na světelné tabuli v čase 6:10 už na 5:1 . Ve 3 třetině byl soupeř poměrně nervózní s těžce nesl průběh zápasu a za fauly byl často vylučován. Ve 14 minutě jsme dostali možnost hrát přesilovou hru, kterou se nám podařilo přetavit v gól. Jakub Němec převzal přihrávku ve středním pásmu, zatáhl do pásma, přenechal Pavlu Pasekovi, který šel opět sám na branku a vystřelil přesně do horního růžku a v čase 13:34 to bylo už 6:1 . Soupeři jsme už povolili v závěru ( 2 vteřiny před konce zápasu ) snížit na 2:6 ale nakonec to bylo jasné vítězství pro naše barvy. 
 
SESTAVA:
Svoboda J. -- Just P., Voda J. -- Kučera M., Dvořák J.
Soukal P., Radiměřský J., Paseka S. -- Němec J., Paseka P., Paclík R. -- Síla L., Tomášek M.
 

10.11.2018 Lig. záp. Telecí - Ostrov 11:5 ( 1:2 - 3:2 - 7:1 )

Naše mužstvo toužilo po dlouhé odmlce si konečně sáhnout na body do tabulky. Na Ostrov jsme vlétli a od začátku zápasu jsme byli lepším týmem! Bohužel šel do vedení jako první tým z Ostrova. David Zeman otevřel skóre zápasu. Jeho dalekonosná střela prošla Jarmilovi pod ramen a v čase 3:47 jsme prohrávali jsme 1:0. V 8 min. to bylo už o dvě branky. To se opět prosadil David Zeman 2:0. Našemu mužstvu se podařilo korigovat výsledek ještě v 1 třetině. Standa Paseka po přihrávce Jakuba Radiměřského, v čase 15:15 snížil stav na světelné tabuli na 1:2 . Více gólových momentu už v první třetině nebylo. Hned v úvodu druhé části jsme se dočkali vyrovnání. To se prosadil muž zápasu Petr Soukal, který tečoval střelu Honzy Vody a v čase 3:58 to bylo 2:2. Pak nám soupeř zase utekl a vedl v čase 7:02 - 3:2. Na vyrovnání nemuseli naši fanoušci dlouho čekat,  v čase 8:32 si najel Jakub Němec na přihrávku Pavla Paseky a z prostoru před brankou trefil přesně k tyči a bylo to 3:3 . V zápase jsme pořád dotahovali soupeře a o další změnu skóre se opět postaral Ostrov a to konkrétně David Zeman a v čase 9:42 střelou mezi Jarmilovi betony a vedl tentokrát 4:3 . Po výborné práci Pavla Paseky dorazil Jakub Němec vyraženou střelu do branky a v čase 11:14 bylo skóre na světelné tabuli vyrovnané 4:4 a tento stav vydržel až do konce 2 třetiny. Třetí třetina se nesla už jen v naší režii v čase 0:50 jsme se poprvé dostali do vedení,Standa Paseka byl dost důrazný před brankou a po přihrávce Petra Soukala jsme poprvé v zápase vedli a to 5:4.o další navýšení náskoku se postaral Pavel Paseka po přihrávce Dušana Skřivánka a v čase 2:11 jsme vedli o dvě branky 6:4. Ve 3 tř. jsme na ledě dominovali a v čase 6:40 využil chybné rozehrávky brankáře Ostrova Petr Soukal a trefil odkrytou branku a bylo 7:4 pak ale přišlo snížení v čase 9:28 na 7:5 ale to už jsme soupeři víc nedovolili. Hned po vyhraném buly Petra Luňáčka se dostal k Puku Petr Soukal a střelou švihem do šibenice nedal brankáři šanci a zase jsme vedli o 3 branky. Výsledek zápasu jsme si už pohlídali a dál navyšovali náskok ve 13 minutě se prosadil Jakub Radiměřský když mu výborně přihrál z poza branky David Hejtmánek 9:5 . Soupeř byl ke konci zápasu velmi nervózní a podrážděn, a tak se nám se nám dostala přesilová hra 5na3 . V této herní výhodě vstřelil Petr Soukal svoji 4 branku v zápase a po přihrávce Jakuba Němce jsme vedli 10:5 . V pokračující přesilové hře se prosadil i Petr Luňáček od modré čáry ho vybídl ke skórování Roman Paclík a konečný účet zápasu je tedy 11:5.

SESTAVA:
Svoboda J. -- Paclík R., Voda J. - Kučera M., Dvořák J.
Soukal P., Radiměřský J., Paseka S. - Němec J., Luňáček P., Paseka P. - Hejtmánek D., Skřivánek D., Tomášek M., 

 

27.10.2018 Lig. záp. Telecí - Chlumětín 5:9 ( 2:2 - 2:3 - 1:4 )

Tento duel vůbec nepřipomínal ty dva předešlé nepovedené zápasy. Do zápasu jsme vstoupili mnohem lépe a v 6 minutě jsme se dostali do vedení. První letošní zářez vstřelil v čase 5:22 Standa Paseka po výborné přihrávce Martina Kučery 1:0. O necelé dvě minuty bylo ještě veseleji v čase 7:05 překvapil brankáře Vaníčka Marek Tomášek. Po přihrávce Pavla Paseky překvapil Marek střelou od mantinelu a zvýšil na 2:0. Toto vedení nám vydrželo do 13 minuty respektive do 15 minuty, to jsme dovolili soupeři korigovat na 2:1 a posléze vyrovnat na 2:2 a tímto stavem skončilo i první dějství. Ve 2 třetině se čekalo na další branku až do 10 minuty v čase 9:45 převrátil Chlumětín vedení na svou stranu a vedl 3:2 . Další branku přidal také Chlumětín v čase 11:06 vedl už 4:2 . Našemu mužstvu se podařilo za krátkou dobu snížit. Po výborném napadání Dušana Skřivánka a důrazu Petra Luňáčka jsme snížili na 3:4 . Tato radost nám nevydržela moc dlouho o necelé dvě minuty vedl Chlumětín zase o dvě branky, tentokrát 5:3 . Do konce 2 tř. jsme stihli ještě korigovat na 5:4 . Po přihrávce Pavla Paseky od mantinelu usměrnil mimo dosah brankáře Jakub Němec svojí střelu a v čase 16:47 jsme prohrávali zase jen o gól. Stav po 2 třetině 4:5 pro Chlumětín. Ve třetím dějství přišel zlom v zápase. Hned v úvodu jsme prohrávali 4:7 , dvěma slepenými góly v čase 2:07 a 3:44 vedl Chlumětín už o tři branky. Náš tým stihl ještě snížit na 5:7 . To se po přihrávce Standy Paseky prosadil střelou od modré Martin Kučera. Do konce zápasu se už prosadili pouze hráči Chlumětína a dokráčeli k vítězství 9:5.

SESTAVA :
Svoboda J. -- Just P. - Voda J. , Kučera M. - Dvořák J. 
Paseka P. - Paseka S. - Tomášek M. -- Němec J. - Luňáček P. - Skřivánek D.

20.10.2018 Lig. záp. Telecí - Skulls Hlinsko 0:6 ( 0:1 - 0:3 - 0:2 )

Zápas se Skulls se vedl v podobném průběhu jako s Otradovem. Soupeř byl mnohem lepší a bruslařsky i technicky vyspělejší než náš výběr. A právem on šel do vedení jako první. V 8 minutě jsme dostali možnost hrát přesilovou hru. Tato výhoda nebyla vůbec v náš prospěch, nepodařilo se nám udržet v útočném pásmu a z brejku otevřel skóre zápasu právě Skulls. 1:0 pro tým z Hlinska. Naše mužstvo se pocelý zápas snažilo, dřelo a vytvářelo si i pěkné hokejové momenty. Bohužel naše pokusy nebyli dost efektivní a tak se nám ani v druhém zápase po sobě nepodařilo rozvlnit sít. I přes výborný výkon brankáře Aleše Bubna jsme i tentokrát podlehli soupeři a to poměrem 0:6.
 
SESTAVA :
Buben A. -- Just P. - Kučera M. , Dvořák J. - Tomášek M. -- Němec J. - Luňáček P. - Paseka P. -- Paclík R. - Skřivánek D. - Kocman J. 

6.10.2018 Lig. záp. Telecí - Otradov 0:7 ( 0:4 - 0:2 - 0:1 )

První zápas našeho týmu a zároveň první zápas celé soutěže nám vůbec nevyšel. Na soupeře jsme nestačily ve všech směrech. Bruslařsky jsme na tom byly hodně špatně a prohrávali osobní souboje. Otradov šel poměrně rychle do vedení a ve 3 min. vedl už 2:0 poté se hra malinko ustálila, ale stejně měl soupeř navrch a vyhrál 1 tř. poměrem 4:0 . Ve druhé třetině pokračoval stejný průběh jako v první třetině. Naše mužstvo si vytvořilo jen zlomek šancí a není divu, že se nám nepodařilo skórovat, za to Otradov sršel svou produktivitou a ve 2 tř. přidal ještě dvě branky. Díky tomu byl tak stav na světelné tabuli po druhé třetině už 0:6. Do 3 třetiny vstoupilo naše mužstvo odhodlaně a toužilo vsítit alespoň čestný gól. To se nám bohužel nepodařilo, a tak přišla další rána do naší sítě a to v podobě sedmého gólu. Pak se zápas více méně dohrával a Otradov zaslouženě vyhrál.
 
SESTAVA :
Dvořák M. -- Just P., Voda J. - Tomášek M., Kučera M. -- Soukal P. - Paseka S. - Síla L. -- Němec J. - Luňáček P. - Paseka P. -- Mikulecký T. - Skřivánek D. - Daněk Š.

23.9.2018 Příp. záp. Telecí - Borovnice 5:5

18.3.2018 o 3. místo Telecí - Jeníšovice 8:9

11.3.2018 Play off 2záp. SF - Telecí - J. Skuteč 3:4 ( 2:1 - 0:1 - 1:2 )

Odvetný zápas proti Jokeritu jsme začali mnohem lépe než minulý týden. V 10 minutě jsme dostali možnost přesilové hry, kterou se nám podařilo využít. V čase 10:32 prokličkoval obranným pásmem Jokeritu Standa Paseka a švihem prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:0 pro Telecký Sokol. O necelé 2 minuty bylo ještě veseleji. Výbornou práci v rohu hřiště předvedl Luboš Síla. Krásnou přihrávkou mezi kruhy vybídl ke skórování Milana Češku, který vymíchal gólmana a v čase 12:17 jsme vedli už 2:0. V 15 minutě ale přišlo snížení. Střelou z úhlu do šibenice nedal hráč Jokeritu Jirkovi šanci a v čase 14:48 jsme vedli už jen o gól. Do konce 1 třetiny se už jiného nestalo a tak skončila tato část hry 2:1. Ve druhé třetině jsme dál ostřelovali soupeřova brankáře, zvýšení náskoku ne a ne přijít. Bohužel v sedmé minutě přišel trest a gól v naší síti. V čase 6:25 tečoval hráč Jokeritu nahození od modré čáry mimo dosah brankáře Kučery a bylo srovnáno 2:2. Více už ve druhé třetině diváci neviděli a tak se šlo do třetí třetiny za stavu 2:2. O další změnu skóre se tentokrát postaral Telecký Sokol. Ve 4 minutě převzal přihrávku od Martina Kučery Luboš Síla - prokličkoval podél mantinelu až za branku Jokeritu kde následně rychlým výpadem před branku zasunul zkušeně puk za tyčku. Takže  v čase 3:20 vedl Sokol 3:2 . Naše radost z vedení nevydržela moc dlouho. Po prohraném buly jsme propadli v obraně a v čase 3:27 bylo znovu srovnáno 3:3 . Toto byl asi zlomový gól zápasu. V šesté minutě byl loktem do obličeje krvavě zasažen Jan Voda, rozhodčí tento moment přehlédl a nechal akci Jokeritu dál pokračovat a z následné akce dal Jokerit gól takže v čase 5:08 vedl poprvé v zápase a tentokrát 4:3. Naše mužstvo už s výsledkem nedokázalo nic udělat i přes snahu hry bez brankáře nedokázalo vstřelil branku a tak si letošní finále zahraje tým Jokeritu Skuteč. Naše mužstvo bylo v tomto zápase určitě lepším týmem. Velkou postavou obou semifinále byl brankář Jokeritu. V obou zápasech předvedl až nadlidský výkon a právě on dotáhl Jokerit tak daleko.

4.3.2018 Play off 1záp. SF - Telecí - J. Skuteč 2:8 ( 1:2 - 1:4 - 0:2 )

Úvodní duel semifinálové bitvy s Jokeritem byl reprízou loňského semifinále ze kterého se nám podařilo postoupit až do finále. Úvodní buly bylo slavnostně vhozeno v 16:30 SEČ.  Jak už bývá zvykem v našich zápasech se na první gól nečeká moc dlouho.  V tomto zápase tomu nebylo jinak. Velmi laksní přistup první pětky znamenal vedení Jokeritu už v 43 vteřině vedl 1:0 a otevřel tak gólový účet zápasu. Naši hráči přispěchali s odpovědí a v čase 11:30 se prosadil také Telecký Sokol. To se prosadil naše třetí úderná formace - Luboš Síla zavezl puk do pásma a přihrávkou přes obránce našel Martina Kučeru, který střelou příklepem pod horní tyčku nedal brankáři šanci 1:1. Další změnu skóre zaznamenali hráči Jokeritu v čase 14:08 vedli 2:1 a tímto výsledkem skončila i 1 třetina. První třetina ale byla rozhodující pro další vývoj zápasu naše mužstvo si v ní vytvořilo opravdu gólové momenty ale naše pokusy ztroskotaly na výborně chytajícím brankáři. I v úvodu 2 třetiny jsme měli více ze hry. Pak ale přišla přesilová hra soupeře v ní nám utekl Jokerit o dvě branky a v čase 3:08 vedl 3:1. O 3 minuty později bylo s našim týmem ještě hůř a Skuteč vedla už 4:1. Tento náskok se nám podařilo snížit v 12 minutě 2 tř. Petr Zahradník vystřelil od modré čáry  - jeho střelu tečoval Standa Paseka - a mimo dosah brankáře pohodlně skóroval Petr Soukal. Takže v čase 13:03 bylo skóre na světelné tabuli 2:4 . Ovšem toto snížení nám nevydrželo moc dlouho. V čase 14:26 vstřelil Jokerit branku na 5:2 a do konce 2 třetiny dostal další přesilovou hru, kterou přetavil v branku a v čase 15:07 vedl už 6:2. Tímto stavem skončila i 2 třetina. V úvodu třetí části hry vstřelil Jokerit další branku a v čase 0:48 vstřelil branku na 7:2 a tak nebylo o vítězi tohoto klání pochyb. V 10 minutě vstřelila Skuteč osmý gól a konečný výsledek je tedy 8:2 pro Jokerit.

18.2.2018 Play off 2záp. ČF - Telecí - Ostrov 7:4 ( 2:2 - 3:1 - 2:1 -- 2:1 )

Vstup do druhého zápasu se nám vůbec nepovedl. Velmi rychle jsme prohrávali a to konkrétně v čase 0:08 vedl Ostrov 1:0. Zpět do zápasu jsme se dostali také velmi rychle. Ve 4 minutě 1 třetiny bylo srovnáno. Standa Paseka výborně zatáhl puk podel mantinelu a předložil Romanu Paclíkovy před branku, který střelou k tyčce prostřelil brankáře 1:1 . V 7 minutě vypukla radost na naší střídačce znovu. V čase 6:50 se po vyhraném buly Petra Luňáčka se dostal k puku Jan Voda, napřáhl vystřelil a jeho ránu z tečovali hráči Ostrova do vlastní branky. 2:1 pro Telecí. Vyhrát první třetinu nám bohužel nebylo přáno, přesně vteřinu před sirénou bylo srovnáno. Po chybě v naší obraně se dostal k puku David Zeman a střelou ,,golfákem" v čase 16:59 srovnal na 2:2, a tak skončila první třetina. Do druhé třetiny jsme však vstoupili mnohem lépe mi. Hned ve druhé minutě jsme se znovu ujali vedení. Z poza branky přihrál Marek Tomášek najetému Standovy Pasekovy a ten střelou ,,beckhandem" pod horní tyčku v čase 1:23 vstřelil branku na 3:2 a podruhé v zápase jsme se ujali vedení. Ke konci druhé třetiny byli k vidění gólové akce na obou stranách. Nejprve jsme šli do dvou gólového trháku. To další krásnou přihrávkou vybídl ke skórování Marek Tomášek - Jakuba Němce a ten v čase 15:29 střelou do ,,šibenice" zvýšil na 4:2. Ovšem toto dvou brankové vedení nám nevydrželo moc dlouho, v čase 16:06 Ostrované snížili na 3:4. Náš tým chtěl udržet vedení do konce třetiny a to se mu povedlo. Malinko tuto výhodu ještě vylepšil Dušan Skřivánek, když dorazil vyraženou střelu Jakuba Němce a v čase 16:58 nastřelil puk do betonu brankáře a od něj se posléze odrazil za tyčku a vedli jsme 5:3. Tímto výsledkem skončila i druhá třetina. Třetí třetina byla ze začátku velmi opatrná. Naše mužstvo drželo tempo i výsledek zápasu a pomaličku kráčelo k nájezdům. A když se ve 13 minutě prokličkoval pásmem Ostrova Jan Voda a z poza branky nahodil puk před branku, kde si ho následně hráči Islanders srazili do vlastní branky, nebylo o našem vítězství pochyb. Takže v čase 12:17 - jsme vedli už 6:3 .  V čase 13:50 přidal pojišťovací branku Petr Luňáček. Do samostatného úniku ho vyslal krásnou žabičkou Dušan Skřivánek a v čase 13:50 to bylo už 7:3. V 16 minutě jsme ještě nechali vstřelilt Ostrovu gól, ale vítězství jsme si už v této odvetě pohlidali a o postupujícím tak museli rozhodnou samostatné nájezdy.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jako první se v této dovednostní soutěží rozjeli hráč Ostrova. Hned jejich první nájezd byl úspěšný a vedli 1:0 . Za Telecí mohl srovnat Jakub Němec, ale jeho kičku bránkář vystihl. Jirka Kučera už  potom nedovolil hráčům Ostrova skóvat a tak se prosadili už jen naši hráči. Standa Paseka kličkou po vzoru Petera Forsberga srovnal hned ve druhé serii. A Luboš Síla ve třetí serii pečetil naše vítězství střelou mezi betony. Potvrdit naše vítězství mohl už Marek Tomášek, ale brankář si s jeho střelou poradil a tak bylo všechno Jirkovi páty nájezd ustál a chytil a posunul tak Telecký Sokol do semifinále.

11.2.2018 Play off 1zap. ČF - Telecí - Ostrov 2:6 ( 1:2 - 0:2 - 1:2 )

Úvodní zápas čtvrtfinále play off začal na obou stranách velmi opatrně. Na první branku však nemuseli fanoušci čekat moc dlouho. Hned v úvodu se o první změnu skóre postaral tým Ostrova, odraženou střelu zametl pod horní tyčku a v čase 3:02 vedl 1:0. Na další změnu skóre se nečekalo moc dlouho. Honza Kocman nahodil puk do pásma a výbornou práci tam odvedl Petr Luňáček, který atakoval obránce, ten dlouho manévroval s pukem až nakonec skončil na brankářově výstroji a ten si ho následovně kopl do branky sám, takže v čase 3:35 přišlo snížení na 1:1. Když už to vypadalo, že první třetina skončí nerozhodně, tak přišla změna. V čase 15:48 měl Jirka Kučera zakrytý výhled a střelu od obránce, kterou vůbec neviděl propustil za svá záda a bylo to 2:1. Do druhé třetiny vstoupil zase lépe tým z Ostrova a v čase 6:06 zvýšil na 3:1 a posléze na 4:1 v čase 8:35. Ve druhé třetině se našemu mužstvu nepodařilo skórovat a tak byl stav na světelné tabuli 4:1. Opět se nám nepovedl vstup do třetiny a hned v jeho úvodu v čase 3:55 zvýšil Ostrov už na 5:1 . Toto čtyřbrankové vedení mu nevydrželo moc dlouho. O snížení na se postaral Jakub Němec. Krásnou přihrávkou ho vybídl ke skórování Petr Luňáček a bylo to 5:2. Ke konci zápasu v 16 min. jsme dali Ostrovu možnost přesilové hry, který tuto možnost přetavil v gól a v čase 15:33 upravil na konečné skóre 2:6. V tomto zápase jsme měli spoustu samostatných úniků. Je jen škoda, že se nějaký ten nájezd nepodařilo proměnit, jejich gólman chytal výborně. Závěrem bych chtěl poděkovat našim fanouškům za jejich podporu.

21.1.2018 lig. záp. Telecí - Hostovice 1:9 ( 0:2 - 1:4 - 0:3 )

Poslední zápas v základní části jsme odehráli proti týmu z Hostovic. Hostovice jako jeden z lídrů soutěže ukázal svoji kvalitu hned v první třetině. V úvodu zápasu jsme mu dali možnost přesilové hry a ten touto možností nepohrdl a otevřel gólový účet zápasu 1:0 pro Hostovice. Radioaktivita vedla už ve 14 minutě 2:0 kdy přehrála naši obranu a vstřelila gól na 2:0 a tak i skončila 1 třetina.  Začátek 2 tř. nám vůbec nevyšel, velmi brzo jsme prohrávali 3:0 a to v čase 1:09 a o minutu později v čase 2:09 jsme prohrávali 4:0. O čestný úspěch našeho týmu se postarali bratři Pasekové. V čase 3:33 vybojoval puk za branou Pavel a předložil Standovi ( mezi kruhy ) , který prostřelil brankáře a snížil na 1:4 . Bohužel to bylo z naší strany vše. Po  druhé třetině svítilo na světelné tabuli 1:6 . Ve 3 tř. soupeř upravil konečné skóre zápasu, tak, že přidal ještě tři branky a konečné skóre zápasu je 1:9

7.1.2018 lig. záp. Telecí - Ice Horses PCE 13:4 ( 7:2 - 4:2 - 2:0 )

V souboj dvou posledních týmu soutěže vyšel lépe našemu mužstvu. Velmi rychle jsme se dostali do vedení a tento náskok jsme už do konce zápasu nepustili. Do vedení jsme šli v čase 2:28. O tento gól se postaral Tomáš Mikulecký a na další branky nemuseli naši fanoušci dlouho čekat, v čase 10:21 jsme vedli už 5:0. Diktovali jsme tempo zápasu a dál navyšovali skóre. Stav byl po velmi divoké 1tř. 7:2 pro Telecký Sokol. 2 třetina začala opět lépe pro náš výběr, hned po 17 vteřinách zvýšil na 8:2 Pavel Paseka. Po této brance jsme dovolili soupeři snížit na 8:4, ale poslední slovo ve 2 tř. jsme měli přece jen my a na konci 2 tř. byl stav 11:4 pro Telecí. Za rozhodnutého stavu se už zápas ve 3 třetině jen dohrával a naši borci ještě navýšili skóre a konečný účet zápasu je tedy 13:4 . Nejvíce se na našem vítězství podílel Petr Soukal, který vstelil pět branek a připsal si jednu asistenci a také Tomáš Mikulecký, který si připsal do statistit 5 kanadských bodů za ( 3 + 2 ).

17.12.2017 lig. záp. Telecí - Ros / Zaj 2:7 ( 0:3 - 2:1 - 0:3 )

V tomto duelu nám opět nevyšel vstup do zápasu. V čase 1:30 jsme už prohrávali 1:0. Zlepšili jsme hru, ale tížený gól ne a ne přijít, tak přišli další branky v naší síti. Ve 14 minutě vstřelil soupeř dva slepené góly a stav na světelné tabuli byl po první třetině 0:3 pro tým Rosice/Zaječice. Do 2 třetiny jsme vstoupili lépe mi. Podařilo se nám snížit. O tuto branku se postaral Petr Soukal, když dorazil střelu Petra Zahradníka a v čase 1:06 to bylo 1:3 . Ve 14 minutě 2 třetiny utekl soupeř na rozdíl tří gólu a bylo to 1:4 . Snížit náskok se nám povedlo ještě ve druhé třetině. To se v čase 14:10 prosadil Jakub Němec, když nikým neatakován v prostoru mezi kruhy dostal výbornou přihrávku od Marka Tomáška a střelou z první prostřelil gólmana mezi betony a bylo to 2:4 . Více už druhá třetina nenabídla a tak byl na světelné tabuli stav 2:4 . Ve 3 třetině už docházeli našemu mužstvu síly a tak se prosazoval jen soupeř a třemi brankami v závěrečné fázi hry dokráčel k vítězství 2:7 .

10.12.2017 lig. záp. Telecí - Řepníky 5:12 ( 1:4 - 2:3 - 2:5 )

Tento zápas nám nevyšel od úplného začátku. Skóre tohoto zápasu otevřeli Řepníky už v čase 0:51 a v čase 8:53 už vedli 3:0 . O sníženi náskoku se postaral ještě v 1 třetině nováček našeho týmu Pavel Paseka, od vyhraného buly prokličkoval až před branku a snížil na 1:3. Tým Řepníků si vzal svůj tři brankový náskok zpět a 1 třetina tak skončila 4:1. Ve 2 třetině se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek, to se po úniku po křídle prosadil Petr Soukal a stav světelné tabulky byl 2:4 . Po této brance přišel přišel třígólový trhák Řepníků a stav byl rázem 2:7 . Tento stav se nám podařilo změnit ještě ve druhé třetině. To se v čase 16:56 Prosadil před brankou Honza Mička a stav byl tedy po 2 třetině 3:7 . Ve 3 třetině pokračovali dál střelecké hody Řepníky uskočili našemu týmu na skóre 3:10 . Tento náskok se nám podařil snížit v přesilové hře. To se letos poprvé prosadil Ondřej Němec střelou z kruhu nedal brankáři šanci a bylo to 4:10 . Pak přidal soupeř ještě dvě branky až na hrozivé skóre 4:12 tento stav už změnil Jen Voda, který střelou od mantinelu procedil puk přes výstroj brankáře a konečné skóre zápasu je tedy 5:12 . Velkou měrou se vítězství Řepníků podílel Ivan Kóš, který vstřelil šest branek.

2.12.2017 lig. záp. Telecí - Tigeres PCE 10:9sn ( 3:2 - 2:3 - 4:4 -- 2:1 )

Hodně divoký a na góly bohatý zápas odstartoval už ve druhé minutě zápasu tým z Pardubic, v čase 1:50 otevřel skóre zápasu a vedl 1:0. Na tuto branku jsme stihli velmi rychle zareagovat Petr Luňáček vyrovnal a v 9 minutě poslal náš tým do vedení 2:1. V 10 minutě jsme vedli po brance Standy Paseky už 3:1 , ale Tygři stihli ještě v 1 třetině snížit na 2:3 a takto skončila i 1 třetina. Hned v úvodu 2 třetiny zvýšil naše vedení Petr Soukal 4:2 . V 11 minutě jsme opět nechali soupeře snížit na 3:4 , ale minutu později jsme zase vedli o dvě branky, po gólu Jakuba Němce jsme vedli 5:3 ale tento náskok se nám nepodařilo do konce 2 třetiny udržet a tak byl tedy stav po dvou třetinách 5:5 . Po 22 vteřinách 3 třetiny jsme už prohrávali 6:5 tento stav změnil svými třemi góly Standa Paseka a poslal náš tým do vedení 8:6. Pak jsme přenechali iniciativu soupeři a ten stihl zápas převrátit na svoji stranu, kdy vstřelil tři branky a šel do vedení 9:8 . Náš tým se hnal za vyrovnáním a v čase 16:44 při hře bez brankáře vstřelil Petr Soukal gól na 9:9 a o vítězi tak museli rozhodnout nájezdy. Bod navíc nám vystřelil až páté serii Marek Tomášek. 

26.11.2017 lig. záp. Telecí - Otradov 5:8 ( 2:2 - 3:2 - 0:4 )

Zápas proti favoritovi soutěže jsme začali velice dobře. V úvodu zápasu jsme dostali možnost hrát přesilovou hru, kterou se nám podařilo využit a vedli jsme tedy 1:0 - po usazení se v obranném pásmu Otradova dostal k puku Jakub Radiměřský od mantinelu přihrál mezi kruhy, kde měl gólově nabito Standa Paseka, který nedal brankáři šanci, takže v čase 3:21 jsme otevřeli skóre tohoto zápasu. V 8 minutě jsme dali i my soupeři zahrát si přesilovou hru,  a ten toho také dokázal využit, takže v čase 7:13 bylo srovnáno 1:1 . V 11 minutě převrátil stav na světelné tabuli na svoji stranu Otradov a vedl 1:2 . Telecký Sokol stihl ještě v 1 třetině srovnat. O tuto branku se postaral Petr Luňáček, který byl dost důrazný v brankovišti a procpal puk přes výstroj brankáře, takže v čase 16:57 bylo tedy srovnáno 2:2 a tak skončila i první třetina. V 5 minutě 2 třetiny jsme se podařil obrat ve skóre zase našemu tým. Po vyhraném buly Petra Luňáčka v našem útočném pásmu se dostal puk na modrou čáru, kde byl postaven Jakub Dvořák - nekompromisní ranou nedal gólmanovi šanci 3:2 pro Sokol. Radost z vedení nám nevydržela moc dlouho ještě v teto minutě dokázali pstruzi srovnat na 3:3. V čase 5:14 přesně minutu poté co dokázal Otradov srovnat, přišel další gól v Otradovské síti. Výbornou práci v brankovišti obstaral Honza Mička když tečoval střelu Standy paseky a vedli jsme tentokrát 4:3. V 10 minutě bylo na naší střídačce ještě veseleji po výborné práci za brankou Otradova přihrál Honza Mička výborně postavenému Jakubu Radiměřskému mezi kruhy, který rozvlnil síť za brankářem po páté, takže v čase 9:10 jsme vedli 5:3 . Otradov stihl ve druhé jenom snížit na 4:5 , ale více jsme mu už nedovolili. Stav na světelné tabuli byl tedy po druhé třetině 5:4 pro Telecký Sokol. Do 3 třetiny vstoupil Otradov velmi odhodlaně, hned úvodu dokázal srovnat a v čase 4:32 už zase vedl  tentokrát 5:6 . Náš tým už na jejich hru nedokázal reagovat a pod tlakem soupeře kupil chyby a dostával další branky, takže když v 8 minutě 3 třetiny vedl Otradov 8:5 bylo už prakticky po zápase. Utkání se už jen dohrávalo a je nutno říct, že jsme to Pstruhům nedali zadarmo a pěkně jsme je v zápase potrápili. 

17.11.2017 lig. záp. Telecí - Chlumětín 5:6sn ( 2:2 - 1:2 - 2:1 -- 0:1 )

V tomto zápase se nám opět nepovedl začátek, v 5 minutě jsme už prohrávali 2:0 . Do zápasu jsme se dostali až ve 12 minutě 1 třetiny. Podel mantinelu unikl Standa Paseka a předložil puk Petru Luňáčkovi, který šel sám na brankáře a střelou do ,,šibenice" nedal Vaníčkovi šanci 1:2 . O minutu bylo na naší střídačce zase veselo v tu chvíli jsme srovnali se soupeřem krok. Po výborném přistrčení Ondřeje Němce po mantinelu našel svého bratra Jakuba, který střelou ,,golfákem" do ,,šibenice" prostřelil Vaníčka po druhé. Takže v čase 13:50 bylo skóre na světelné tabuli 2:2 tímto stavem skončila i 1třetina. Do druhého dějství jsme vstoupili výborně a povedlo se nám převrátit vývoj zápasu na naší stranu. V 7minutě ujela dvojice Síla x Soukal. Lubis na sebe nalákal obránce a přihrál Soukymu a ten vstřelil branku na 3:2 a poprvé jsme v zápase vedli. Toto vedení nám vydrželo do 16 minuty 2 třetiny. To jsme nabídli soupeři přesilovku 5x3 a ten s touto možností naložil v branku na 3:3 a ještě ve druhé třetině šel Chlumětín zase do vedení, po zkratu Honzi Vody pokračoval dál v přesilovce a v čase 16:21 vedl 4:3 a takto skončila i druhá třetina. Na začátku třetí části bylo s naším týmem ještě huř v čase 1:21 vedl Chlumětín zase o dvě branky a to 5:3. V tuto chvíli to vypalo, že na nějaké body z tohoto zápasu můžeme zapomenout. Tento stav se povedlo velmi rychle snížit. Branku na 4:5 vstřelil Standa Paseka ,,golfákem" po výborném přistrčení Petra Soukala, střelou k tyči nedal gólmanovi šanci. V čase 4:29 jsme prohrávali zase jen o gól. V 15minutě závěrečného dějství jsme se usadili v pásmu soupeře až se k puku dostal Jakub Radiměřský, se svojí přihrávkou vyčkaval do té doby než se Luboš Síla přesně nepostavil u levé tyčky - až bylo postavení správné poslal tam svojí přihrávku a pan Síla pohodlně zasunul do poloprázdné branky takže v čase 14:20 bylo opět srovnáno 5:5. O vítězi tohoto zápasu tak museli rozhodnout až samostatné nájezdy. V této dovednostní soutěži se našemu týmu moc nevedlo. Nejblíže byl ke gólu Jakub Radiměřský. Pokusy Jakuba Němce a Standy Paseky nestojí ani za řeč. Jako jediný střelec a autor vítězného gólu byl Robin Kopřiva a Chlumětín tak vyhrál 6:5 . Ale tento bod za remízu nad silným Chlumětínem je hodně cenný.

12.11.2017 lig. záp. Telecí - Jokerit Skuteč 4:8 ( 1:3 - 3:1 - 0:4 )

Zápas proti Jokeritu byl reprízou Loňského semifinále. V tomto případě byl ale šťastnější tým Jokeritu. Naše mužstvo bylo určitě lepším týmem. Výborně tvořilo hru a připravovalo si krásné hokejové momenty. Gólový účet zápasu otevřel právě Jokerit. V čase 1:01 taková nenápadná střela od modré čáry propadla našemu brankáři pod rukou a Skuteč vedla 1:0. Změnu skóre obstaral opět Jokerit v desáté minutě už vedl 2:0 a o minutu později dostal možnost trestného střílení. Hráč Jokeritu přetavil tuto možnost v branku. Takže v čase 10:35 vedl soupeř už 3:0. Naše mužstvo se zapsalo střelecky do zápasů ještě v 1 třetině,když se v čase 10:52 prosadil Petr Zahradník po přihrávce Petra Soukala. Tímto výsledkem skončila i 1 třetina. Do druhé třetiny jsme vstoupili velmi dobře po odehrané 1:55 vteřinách jsme snížili. To se po akci Martina Kučery a výborné přihrávce prosadil Tomáš Mikulecký 2:3. Toto snížení však netrvalo moc dlouho. V čase 3:05 vedl zase Jokerit o dvě branky tentokrát 4:2. Tento výsledek se nám povedl velice rychle snížit. To když se v čase 4:31 po přihrávce Jakuba Radiměřského prosadil Petr Soukal 3:4 . Ještě ve druhé třetině jsme dokázali se soupeřem srovnat krok. To se v čase 16:16 prosadil Marek Tomášek. Po samostatné akci otřel puk o výzbroj brankáře Jokeritu a stav na světelné tabuly byl po 2 třetině 4:4. Druhá třetina byla určitě naší nejlepší částí zápasu. Do 3 třetiny jsme šli odhodlaně a nalomeného soupeře dorazit. Bohužel byl to právě Jokerit, který se dostal opět do vedení v čase 1:45 tečoval střelu od modré čáry před našim brankářem a bylo to 4:5. Náš tým vrhl všechnz síly do útoku, ale všechny naše pokusy stroskotaly na výborně chytajícím brankáři. V 10 minutě vedl Skuteč 4:6 naše mužstvo tlačilo a soupeř dával góly, čekal na brejkové situace, které přišli a dost často jezdili hráči Jokeritu sami na brankáře Kučeru takto vypadala celá 3 třetina. Skuteč vyhrál tuto část 4:0 a zápas tedy 8:4

5.11.2017 lig. záp. Telecí - Ostrov 8:2 ( 0:0 - 5:1 - 3:1 )

Výborný zápas, který se našemu týmu opravdu povedl a za podpory našich fanoušku dokráčel k prvním třem bodům v sezóně. První třetina sice skončila 0:0 ale i tato část byla určitě dobrou reklamou na hokej. Naše mužstvo si vytvářelo krásné hokejové momenty a bylo jen otázkou, kdy se prosadí gólově. Na úvodní branku si museli fanoušci tak počkat až do druhé třetiny. První branka padla z našich hokejek. Petr Zahradník výborně zatáhl puk do pásma a přihrávkou z kruhu vybídl ke skórování Petra Soukala 1:0 pro Telecký Sokol. Pak navýšil skóre Petr Luňáček po přihrávce Jakuba Němce v oslabení otřel svoji střelu o výstroj brankáře Ostrova a vedli jsme 2:0. Ovšem  v této přesilovce stihl Ostrov vstřelit branku a snížit tak na 1:2 . Ovšem naše mužstvo hrálo výborný hokej a tato branka nás nezlomila, spíše nakopla k lepšímu výkonu. Po výborné spolupráci naší druhé lajny se ocitl ve střelecké pozici Standa Paseka a střelou do horních pater branky nedal brankáři šanci a vedli jsme 3:1. Po výborném napadání vstřelil branku na  4:1 Jakub Němec. A parádní souhra Standy Paseky a Jakuba Radiměřského znamenala zvýšení našeho náskoku ve 2 třetině na 5:1 . Po dvou třetinách Jsme vedli tedy 5:1. Do závěrečné jsme vstoupili velice soustředěně. Ostrov jsme sice nechali snížit na 2:5 ale více jsme mu už nepovolili. Na  6:2 zvýšil Standa Paseka, když dotlačili puk do branky společně s Honzou Vodou, a o minutu později vstřelil branku na 7:2 Jakub Němec když ,, gólfákem" prostřelil brankáře. Na konečné skóre 8:2 upravil Standa Paseka a po této brance začali vhazovat čepice naši fanoušci. Po přihrávce Petra Soukala vstřelil Standa Paseka svoji třetí branku v zápase a tak skončilo i utkání výhrou našeho Sokola 8:2 . Děkujeme fanouškům!

28.10.2017 lig. záp. Telecí - Štěpánov 4:7 ( 1:4 - 1:1 - 2:2 )

Tento zápas se nám nepovedl od samotného začátku. První branka v naší síti přišla také velice rychle. Skóre na světelné tabuli narůstalo až jsme prohrávali 0:4 ,ale našemu týmu se podařilo ještě v 1 třetině korigovat brankou na 1:4 a takto skončila i první třetina. Do druhé třetiny jsme pozměnili sestavu a přineslo i tížený úspěch. Dokázali jsme vstřelit branku na 2:4 ale to samé se povedlo i Štěpánovu, takže po druhé třetině svítilo na světelné tabuli 2:5 . Třetí třetina byla z naší strany nejlepší částí zápasu, zase jsme trošku hnuli se sestavou a dostali se zpět do zápasu. Dokázali jsme vstřelit dvě branky, ale Štěpánov už si zápas ohlídal a dovedl k vítěznému konci, k jeho vítězství přispěl nejvíce Evžen Musil, který vstřelil tři branky. Z naší strany ho napodobil Honza Mička, který ke třem brankám přidal ještě asistenci. 

22.10.2017 lig. záp. Telecí - Skulls Hlinsko 4:11 ( 4:2 - 0:3 - 0:6)

Druhý letošní zápas jsme sehráli proti loňskému finalistovy týmu HC Skulls Hlinsko. Vstup do zápasu nám vyšel výborně. V 50 vteřině zápasu zachytil nahození Jakuba Dvořáka - Jakub Němec a přečíslení 2x1 využil střelou a otevřel tak skóre dnešního zápasu. 1:0 pro Telecký Sokol. V 6 minutě jsme už vedli o dvě branky z výborně načasované přihrávky Petr Luňáčka šel sám na branku opět Jakub Němec a s naloženou příležitostí naložil bravurně. Nejprve si položik obránce pak gólmana a střelou k tyči zvýšil na 2:0 . V 10 minutě jsme dovolili soupeři snížit. Ještě v  této minutě jsme navýšili skóre. Na 3:1 se trefil Petr Zahradník, střelou přes obránce k tyči a nedal gólmanovy šanci. O minutě později se trefil Marek Tomášek kdy šel do přečíslení po přihrávce Martina Kučery a využil tak svojí šanci a vstřelil tak svůj první letošní gól 4:1 toto vedení jakoby naše mužstvo uspokojilo. ještě do konce první třetiny soupeř snížil na 2:4 a takto skončilo i první dějství zápasu. Do 2 tř. vstoupil soupeř mnohem lépe začal víc bruslit i střílet a tak přišli i branky naše mužstvo nenašlo na soupeřovu hru odpověď a tak prohrávalo po druhé třetině 4:5. Do 3třetiny vstoupil mnohem lépe Skulls hned v úvodu vstřelil branku na 4:6. V této části zápasu byly naši dva hráči na trestné lavici. Oba dostali 2+2 minuty, Skulls dostal tedy možnost hrát 4 minuty v kuse 5x3 a dokázal tuto možnost přetavit ve čtyry góly a odskočil našemu týmu o šest branek 4:10. Zápas už se pak jen dohrával. Skulls vstřelil ještě jednu branku a konečné skóre zápasu je tedy 4:11.

6.10.2017 lig. záp. Telecí - Jeníšovice - 4:6 ( 2:2 - 1:2 - 1:2 )

Po přípravných zápasech přišel první ligový zápas. Naše mužstvo vstoupilo do tohoto zápasu velmi špatně a už po odehraných 9 vteřinách prohrávalo 1:0. Do zápasu nás vrátila přesilová hra, kterou jsme přetavili ve srovnávací gól a v čase 5:57 bylo srovnáno 1:1. První náš gól vstřelil Standa Paseka po přihrávce Petra Soukala. Ve 12 min šlo naše mužstvo poprvé do vedení. Po výborné práci v útočném pásmu se dostal puk na modrou čáru, kde byl Kuba Dvořák vystřelil a jeho ránu tečoval mimo dosah brankáře Standa Paseka 2:1. Toto vedení nám moc dlouho nevydrželo ani ne půl minuty a bylo zase srovnáno 2:2. Tímto skóre skončilo i první dějství. Vstup do 2 tř. se nám opět nepovedl, po odehrané 1:21 jsme opět prohrávali 2:3.  Srovnat se soupeřem se nám povedlo velice rychle.V čase 2:16 a po usazení se v pásmu soupeře se dostal k puku Petr Zahradník mezi kruhy mu přihrál Standa Paseka a Petr švihem pod ,,víko" srovnal zápas na 3:3. Jak se ukázalo pravidlem, že pokud se dostaneme  zpět do zápasu Jeníšovice nám hned o kousek utečou a v čase 3:41 znovu vedli 4:3 a druhá třetina se už více méně dohrávala. Ovšem do 3 tř. jsme vstoupili mnohem lépe my v čase 4:41 srovnal na 4:4 Petr Soukal po výborné práci na brankovišti Standy Paseky. Tento výsledek na světelné tabulky opět nevydržel moc dlouho. V čase 5:21 po dobře sehraném buly v našem obranném pásmu se dostal k puku Leoš Pek a střelou příklepem pod horní tyčku zajistil Jeníšovicím vedení 5:4  a po 40 vteřinách v čase 6:02 jsme prohrávali o dvě branky. Po naší chybě v obraně šel sám útočník na Jirku Kučeru a střelou švihem zvýšil na 6:4. Jeníšovice si už tento výsledek spíše ohlídali a připsali si první body do tabulky.

12.3.2017 Finále starosty Skutče - Telecí - Chlumětín 2:6 (1:3-1:2-0:1)

5.3.2017 Play off SF2 Pohár starosty Telecí - J. Skuteč 10:5 (5:2-1:1-4:2)

Druhý zápas semifinále jsme nazačali zrovna nejlépe. Odhodlaní po vítězství jsme na soupeře vlétli, ale bohužel první branku tohoto zápasu vstřelil tým Jokeritu. Skuteč šel rychle do vedení, v čase 1:26 vstřelil první branku a vedl 0:1. Náš tým na to dokázal pohotově odpovědět. V čase 3:17 se trefil obránce Milan Češka po přihrávce Standy Paseky a tak srovnal se soupeřem krok. O necelé 2 minuty, v čase 5:15 se dnes poprvé trefil Standa Paseka a převrátil tak skóre na naší stranu 2:1. V tuto chvíli jsme se dostali poprvé do vedení a to jsme už do konce zápasu nepustili. Spíše naopak, dále jsme navyšovali skóre a ve 12 minutě jsme utekli na rozdíl dvou branek. Po vyhraném buly vyslal puk na branku Milan Češka, jeho střelu tečoval mimo dosah brankáře Luboš Síla a v čase 11:51 jsme vedli 3:1. V 1 třetině jsme zasypávali gólmana střelami ze kterých padali i góly. Na 4:1 upravil Standa Paseka, po přihrávce Petra Luňáčka a ke konci 1 třetiny zvýšíl na 5:2 po samostatné akci obránce Jan Voda. První třetina, tak skončila divokým skóre 5:2 pro náš výběr. Druhá třetina už nenabídla tak gólové hody. Soupeře jsme přehrávali a po odehraných 4 minutách jsme zvýšili náskok. Na 6:2 upravil Petr Soukal, po přihrávce Marka Tomáška. Ve druhé třetině vstřelil branku i  Jokerit a snížil tak na 3:6. Druhá třetina byla opatrnější a právě proto v ní padli jen dvě branky. Třetí třetina nabídla rozuzlení. Naše mužstvo muselo vyhrát, aby si vynutilo alespoň prodloužení. Případná remíza by však znamenala konec všech nadějí ve finále. I v třetí třetině jsme dál pokračovali v gólovém představení. V čase 47:02 se dnes podruhé zapsal střelecky do statistik Milan Češka, když využil přihrávky Jakuba Radiměřského a tak na světelné tabuli svítilo 7:2 pro Telecký Sokol. V této části hry se jako první dočkal hattriku Standa Paseka, kdy po přihrávce Petra Luňáčka vstřelil třetí branku a zvýšil tak na 8:3. V čase 54:17 jsme se opět gólově prosadili. Jakub Radiměřský po přihrávce Petra Soukala, tak zaznamenal první gól v play off a zvýšil už tak na 9:4. Ke konci třetí třetiny jsme vyslyšeli volání naších fanoušků ,, deset - deset - deset" Tuto jejich prosbu využil ke vstřelení gólu a zároveň dokončení hattriku Milan Češka, a v čase 58:20 vstřelil desátý gól našeho týmu a upravil tak na 10:5. O postupujícím do finále, tak muselo rozhodnout prodloužení hrané 4-4 s délkou 5 minut. 
___________________________________________________________________________

Prodloužení začalo. Jediné co jsme nechtěli, tak aby to nebylo na nájezdy. Náš tým chtěl rozhodnout ve hře. Telecký sokol se rychle dostal do soupeřova pásma a prakticky z něj už nevystoupil. Jen na malí okamžik. Hned poté šel do brejku Standa Paseka. Za podražení byl vyloučen hráč Jokeritu a my dostali možnost hrát přesilovou hru 4:3. Za podražení šel na trestnu lavici hráč Jokeritu na 2 minuty a v čase 2:46 začala tak naše přesilová hra. Napětí na střídačce se dalo krájet, nikdo nechtěl jít na led a tak jsme tam poslali to nejlepší co jsme v tu chvíli měli. Po vyhraném buly a udržení se v pásmu soupeře se dostal k puku Jakub Radiměřský. Manévroval za brankou až nakonec předložil puk Standovy Pasekovy, který z ,,voleje golfákem" mezí kruhy trefil přesně k tyčce a naše postupová radost nabrala otáček. tato branka znamenala postup do finále. 

26.2.2017 Play off SF1 Pohár starosty Telecí - J. Skuteč 5:7 (1:3-2:0-2:4)

Hned druhý den nás čekal další zápas. Přesně za 24h. jsme nastoupili do prvního zápasu semifinále proti domácímu Jokeritu. Od úvodních minut bylo vidět, že to bude vyrovnaný souboj. Tým ze Skutče šel sice rychle do vedení, když ve 3 minutě překonal naši obranu a vedl 1:0. Tento náskok stihl ještě navýšit. V 9 minutě se mu to povedlo po druhé a na světelné tabuli svítilo 2:0. Telecký Sokol se vrátil do zápasu ještě v první třetině. Ve 14 minutě překonal obranu Jokeritu Jakub Němec. Po přihrávce Honzy Kocmana zametl puk mezi betony gólmana a bylo to 1:2. Ke konci 1 třetiny mohlo být srovnáno, Jakub Němec tlačil puk pod horní tyčku, ale jeho střelu zastavila horní tyč a z následného protiútoku soupeř utekl na rozdíl dvou gólu. Když využil přečíslení a 8 vteřin před koncem 1 tř. vstřelil gól na 3:1. Ve druhé třetině jsme na soupeře vlétli, ostřelovali jsme branku a brankáře hostí, ale nějaký tížený úspěch ne a ne přijít. V polovině zápasu byl do obličeje zasažen Jakub Radiměřský, bylo to krvavé zranění, takže jsme dostali možnost hrát přesilovou hru 4minuty. Tuto možnost jsme dokázali využit. V 11minutě přihrál Petr Soukal mezi kruhy Romanu Paclíkovy a ten střelou švihem nedal brankáři šanci 2:3. Ve druhé třetině jsme byli určitě lepším týmem, ze hry jsme měli na vrh a vyrovnání vyselo na vlásku. Tížený gól na 3:3 přišel v 37 minutě. Od modré čáry vystřelil Petr Zahradník a jeho střelu tečoval mimo dosah brankáře Honza Kocman. Druhá třetina se už jen spíše dohrávala a do kabin se šlo za stavu 3:3. Po úpravě ledu přišla slabší chvilka našeho týmu v rozmezí mezi 4-6 minutou jsme dostali tři branky a najednou bylo skóre 6:3 pro domácí celek. Našemu mužstvu nezbylo nic jiného, než zase jen dotahovat soupeřův náskok. O snížení se postaral Petr Soukal, když využil tlaku před brankou a společně s Jakubem Radiměřským dotlačil puk do branky 6:4. Po krátké odehrané době jsme dostali další branku na 7:4. Toto skóre jsme už stihli jenom kontrovat brankou na 5:7. Honza Kocman využil přehledu před brankářem a vyraženou střelu Pavla Justa dotlačil do branky. V 55 minutě zápasu bylo tedy sníženo na rozdíl dvou branek. Ke konci zápasu se už nikomu skórovat nepodařilo. První semifinále tedy vyhrál domácí celek a vede 1:0 na zápasy. Naše mužstvo ukázalo svoje kvality a v odvetě má určitě šanci na postup. Musím poděkovat našim fanouškům, kterých se sešlo na tribuně opravdu hodně a chvílemi to vypadalo, že hrajeme doma mi a né Jokerit. Děkujeme za podporu ! ! ! Moc si toho vážíme.

25.2.2017 Play off ČF2 Pohár starosty Telecí - Řepníky 4:1 (1:0-0:0-3:1)

Druhý odvetný zápas teto série nabídl opatrný hokej. Náš tým byl od začátku v lepší pozici než soupeř, protože v sérii vedl 1:0 na zápasy, takže mu v tomto utkáni  stačila i remíza. Od prvních minut bylo jasně vidět, že to bude opatrný zápas. V 1 tř. byli šance obou týmu velmi vyrovnané, ale gól ne a ne přijít. Naši fanoušci si museli počkat až do 13 minuty. To se prosadil před brankou Marek Tomášek, když dorazil střelu Martina Kučery. Golman tuto ránu od modré čáry vyrazil do míst, kde byl osamocený Mára Tomášek, který ukázal přehled ve hře a beckhandem zametl puk do branky 1:0. Tento gól byl jediný v první třetině a tak i skončilo i první dějství. Druhá třetina nabídla jenom šance a výborné zákroky brankářů, ale gól v teto části hry nepadl, takže bylo skóre po dvou třetinách jenom 1:0. Ve třetí třetině přišel uklidňující gól na 2:0 o který se postaral Petr Luňáček. Od mantinelu ho ke skórování vybídl Mara Tomášek a Lunďa propálil gólmana po druhé. Toto vedení nám nevydrželo moc dlouho a přišlo snížení. Na 1:2 upravil soupeř po nenápadném vyjetí z poza branky, Jirka Kučera nechal mezírku u své levé tyčky, kterou hráč hostí přesně trefil a snížil tak na rozdíl jednoho gólu. Dvou brankové vedení jsme si vzali zpět ve 45 minutě zápasu. Po vyhraném buly Petra Luňáčka se dostal puk na Jakuba Němce, který vystřelil puk do skrumáže před brankou, kterou stihl tečovat mimo dosah brankáře právě Petr Luňáček a vedli jsme 3:1. Tato branka přinesla na naše hokejky uklidnění a když se o 2 minuty později trefil od mantinelu do šibenice Jakub Němec, nebylo o našem vítězství a postupu do semifinále pochyb. Největší podíl na tomto vítězství má bezpochybně gólman Jirka Kučera, který dokázal svoje mužstvo v těžkých chvílích podržet a výbornými zákroky doháněl střelce soupeře až k šílenství a také právě Petr Luňáček, který vstřelil dvě branky.

15.2.2017 Play off ČF1 Pohár starosty Telecí - Řepníky 5:4 (2:1-2:1-1:2)

Po vyřazení ve čtvrtfinále play off ligy neregistrovaných nás čekal další čtvrtfinálový zápas. V play off poháru starosty Skutče (5-12 místo zákl. části) nás čekal tým z Řepníků. Podle postavení v tabulce jsme byli určitě v roli favorita. Tuto pozici jsme začali naplňovat ve 3minutě zápasu. To když se v čase 2:22 prosadil náš první útok. Petr Luňáček výborně posunul puk na rozjetého Jakuba Němce, který střelou švihem pod lapačku prostřelil golmana Řepníků a vedli jsme 1:0. Toto vedení nám bohůžel nevydrželo moc dlouho. V čase 5:19 přišlo vyrovnáni. V 1tř. byly šance obou týmu vyrovnané, obě mužstva drželi výborně chytající brankaři. Ke konci 1tř. jsme ostřelovali branku, až nakonec přišel další gól v soupeřově síti Petr Zahradník, vystřelil a od mantinelu se dostal puk na druhou stranu soupeřova pásma, kde byl osamocený Petr Soukal. Ten jen tak nahodil puk na branku až puk prošel do sítě. Tento gól do šatny padl v čase 16:41. Ve druhé třetině jsme na soupeře vlétli hned od první vteřiny a v čase 2:08 jsme vedli 4:1. V úvodu druhé části se prosadil Luboš Síla po krásné přihrávce Petra Luňáčka. To když se prosadil v prostoru před brankou a zvýšil na 3:1. Na 4:1 upravil sam Petr Luňáček po přihrávce Martina Kučery z mezikruží vymetl všechny pavouky ze šibenice a v čase 2:08 jsme tedy vedli 4:1. Toto vedení jakoby naše mužstvo nasytilo a právem přišel trest v podobě gólu a snížení na 2:4 více jsme už soupeři ve druhé části hry nedovolili a tak skončila i druhá třetina. Do 3třetiny vyšel vstup lépe Řepníkům. Po odehrané 1:14 vteřinách snížil na 3:4 a dostal naše mužstvo pod tlak. Ten na chvilku oddálil dnes dvou brankový střelec Luboš Síla. V čase 7:50 šel sám 1x1, vystřelil přes obránce a střelou na lapačku rovlnil sít a vedli jsme zase o dvě branky  tentokrát 5:3. Další drama přišlo v 11minutě 3třetiny, kdy jsme dostali branku z rohu hřiště a od Jirky Kučery se odrazil do branky tak nešťastně,že skončil za jeho zády a bylo to 4:5. Závěr jsme si už ale pohlídali a nakonec dotáhli tento důležitý zápas do vítězství a udělali první krok na cestě do semifinále. Ještě musím poděkovat naším fans, kteří za námi dorazili v hojném počtu (4kousky) a mohli se s námi radovat z hodně důležitého vítězství.

11.2.2017 Play off LNS ČF 2z. TELECÍ - OSTROV 2:7 (0:1-1:1-1:5)

Druhý zápas v této čtvrtfinálové serii jsme nezačali vůbec dobře. Už v čase 1:24 jsme prohrávali 1:0. V tomto zápase jsme určitě předváděli lepší herní výkon než v úvodním zápase. Ale vyrovnání ne a ne přijít. Vyrovnat mohl Petr Luňáček, který vybojoval puk a od modré čáry šel sám na branku - bohůžel trefil pravou tyčku golmana Ostrova. První třetinu okořenili spíše zápasnické chvaty a ostré zákroky, některé až za hranicí pravidel. Vybornými zákroky držel naše mužstvo v zápase golman Jirka Kučera. První třetina skončila výhrou Ostrova 1:0. Ve druhé třetině přišlo tížené srovnáni v čase 2:17 se o něj postarala naše druhá formace - Roman Paclík výborně zatáhl puk do pásma, beckhandem vystřelil - golmanem vyraženou střelu na poprvé nedorazil do branky Petr Luňáček, ale až Jakub Němec uklidil puk pod horní tyčku a bylo srovnáno 1:1. I ve 2tř. jsme hráli velmi dobře ostřelovali jsme branku, ale převrátit stav na světelné tabuli se nám nepodařilo. To právě Ostrov šel zase do vedení a tak bylo skóre po dvou třetinách 1:2 pro Ostrov. Ve 3tř. se naš tlak ztupňoval, ale vývoj zápasu rozhodla chyba v našem pásmu po chybě se dostal puk na hokejky Ostrova a ten si z nabídnutou šancí věděl rady a šel do dvou gólového trháku a vedl 3:1. Po této brance šlo naše mužstvo brzy do oslabení a tuto přesilovou šanci Ostrov využil tečovanou střelou před naší brankou do horní části branky a už jsme prohrávali 4:1. V této chvíli se naše hra úplně rozsypala. Už jsme nenašli zbraň na hru soupeře, který dál navyšoval skóre zápasu až vedl 1:6. Tento stav změnila až gólová rána Jakuba Dvořáka, který ukázal svoje střelecké kvality a z nulového úhlu prostřelil golmana podruhé a snížil na 2:6, asistenci si do statistik připsal Jakub Radiměřský. Hned po této brance dal Ostrov sedmou a poslední branku tohoto zápasu a po zásluze postoupil do semifinále ligy. Ostrov v obou zápasech předvedl výborný výkon a po zásluze postoupil. Nás teď čeká další čtvrtfinálový zápas tentokrát o pohár tarosty Skutče proti Řepníkům. 

4.2.2017 Play off LNS ČF 1z. TELECÍ - OSTROV - 3:7 (1:1-0:3-2:3)

První zápas této čtvrtfinálové serie se nesl v bojovné náladě. Zápas byl opepřen výbornými brankařskými zákroky a osobními souboji u mantinelů. V tomto utkání šel do vedení jako první tým z Ostrova. V 8minutě, když využil přečíslení 2 na 1 . Naše mužstvo špatně střídalo a soupeř toho dokázal využít. Střelou do horní části branky otevřel skóre tohoto zápasu a bylo to 1:0 . Na tuto branku jsme dokázali odpovědět v 15minutě. To se prosadil Stanislav Paseka. Dostal dlouhou přihrávku od Honzy Vody, a od útočné modré čáry šel sám na brankaře, kterého rozhýbal a zasunul mezi betony 1:1 . Tímto skóre skončila i první perioda. Zápas asi rozhodla druhá třetina, v tomto zápasovém dějstsví se nám nepodařilo skórovat a právě naopak soupeř třemi brankami asi rozhodl tento duel. Ve druhé třetině jsme měli mnoho možností rozvlnit síť za brankářem Ostrova, ale bohůžel naše neschopnost vystřelit branku byla opravdu velká, možná chybělo i trošku toho šťěstíčka. Puky se k nám neodráželi a právě Ostrov z toho vstřelil tři branky.Tudíž se šlo do 3tř. za stavu 1:4. Hned v úvodu této části jsme dostali branku na 1:5. Po této brance se naše mužstvo zvedalo až přišli konečně gólové hody našeho týmu. Ve 42minutě zápasu, se prosadil Jiří Roušar. Střelou do šibenice snížil na 2:5. Na tuto branku mu přihrál syn Michal.  O pár minut později se rozvlnila síť za gólmanem Ostrova po třetí. To výborně zatáhl puk do pásma Standa Paseka, tandemem přenechal Michalu Roušarovi a ten střelou k tyči snížil na 3:5. Zdálo se, že s tímto zápasem ještě něco uděláme. Za tohoto stavu jsme nabrali odhodlání a rvali se do útoku, ale všechny naše pokusy lapil gólman. Pět minut před koncem zápasu zvíšil Ostrov na 6:3 a všechny naše šance na první bod v serii byli v trapu. Minutu a půl před koncem zápasu jsme ještě udělali hloupou chybu v obraně a byli jsme pozásluze potrestáni a to golem na 3:7, který určil  konečný výsledek tohoto zápasu. Tento duel byl určitě vyrovnanou partii, jen jsme pohořeli na neproměňování šancí, kterých bylo opravdu několik.

28.1.2017 lig. záp TELECÍ - ICE HORSES PCE 2:8 ( 1:1 - 0:3 - 1:4 )

Poslední zápas sezóny jsme nezvládli a to hlavně v našich hlavách. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám a my snadno dojdeme ke třem bodům. Houževnatého soupeře jsme pustili už v 5 minutě do vedení 1:0 , který se tímto gólem jenom napmlsal. Po této brance se nám podařilo stav zápasu srovnat. To vstřelil branku Petr Luňáček, kdy mu puk přistrčil ve středním pásmu Honza Kocman a Petr střelou na lapačku prostřelil golmana a bylo to 1:1 . Tímto skóre skončila i první třetina. Po této brance  jsme si mysleli, že se neřijemně vyvýjející se zápas zlomí v náš prospěch, ale bohůžel opak byl pravdou. V rozmezí mezi 5-7min. druhé třetiny jsme dostali tři branky a rázem Byl stav 1:4, takto skončila i 2 třetina. I ve 3tř. jsme dělali hloupé chyby, které soupeř okamžitě a nekompromisně trestal až svítil stav na světelné tabuli 1:7. Snížit dokázal až 3minuty před koncem zápasu Martin Kučera, kdy ,,golfákem" prostřelil golmana mezi betony a bylo 2:7. Soupeř ještě stihl navíšit skóre na 2:8 a celkem jednoznačně vyhrál tento duel. V tomto zápase nám nevyšlo vůbec nic, nedokázali jsme si přihrát natož vystřelit. Musíme věřit, že jsme si tu smůlu vybrali teď a do play off se nám forma a odhodláni vráti a že zase bude předvádět takový hokej, který nás to bude bavit a příjdou i lepší výsledky.

22.1.2017 lig. záp TELECÍ - SKULLS 7:3 ( 2:0 - 3:2 - 2:1 ) 

V tomto zápase jsme určitě nebyli favoritem, byl tím právě Hlinecký Skulls, který vstupoval do zápasu z druhého místa v tabulce. Naše mužstvo po prohře s Hostovicemi kleslo na sedmou příčku a pro vylepšení postavení v osmičce byl každý bod hodně cenný. Zápas jsme začali v devíti hráčích a od prvních minut bylo jasně vidět, že jsme lebkám více než rovnocým soupeřem. Od začátku zápasu jsme přesně plnili to co jsme si řekli - vyčkávali na soupeře, bránili naši modrou čáru a čekali na brejkové příležitosti. Jedna taková přišla v 8min. 1 tř. po přihrávce Martina Kučery šel sám na branku Jan Voda a svoje sólo zakončil střelou k tyči a vedli jsme 1:0. O pár vteřin dále nahodil Jan Voda puk do pásma soupeře, který našel za brankou Standa Paseka. V klidu a nikým neatakovám vybruslil před branku a zasunul puk za nezorientovného golmana podruhé a vedli už 2:0.  Tímto skóre zkončila i 1 třetina. Do druhého dějství jsme vstoupili opět lépe my, po odehraných 39 vteřinách přebral ve středním pásmu přihrávku Honzy Vody Standa Paseka, vybruslil za červenou čáru napřáhl až ke stropu a ,,golfákem" vymetl všechny pavouky z levé šibenice rozklepaného golmana a vedli jsme už 3:0. Na 4:0 upravil také Standa Paseka, po vyhraném buly Marka Tomáška se nejlépe zorientoval na kruhu po vhazování a střelou z bekhandu mezi betony rozjásal naše fanoušky po čtvrté. Skulls čekal na svoji první branku až do druhé třetiny, kdy využil přesilovou hru a snížil na 1:4. Po pár vteřinách od této branky vytáhl dnes z hokejky další krasnou přihrávku Jan Voda na modré čáře našel rozjetého Standu Paseku, který posléze vymáchal brankaře a pohodlně po blafáku vstřelil dnes svoji čtvrtou branku a vedli jsme už 5:1. Bohůžel poslední slovo měl ve 2 tř. Skulls, osm vteřin před sirénou snížil na 2:5 a tato branka byla to poslední co se ve druhé třetině událo. Začátek do 3 tř. nám opět vyšel gólově, po odehranných 48 vteřinách využil chybné přihrávky Petr Luňáček, kdy mu přihrál obránce Hlinska a on šel sám na golmana ještě si stihl obhodit vracejícího se obránce a kličkou do bekhandu zakončil sólo střelou pod horní tyčku a vedli jsme už 6:2. Jirka Kučera dál trápil útočníky soupeře a čím dál víc přibližoval naše mužstvo k vítězství. A když v 9 minutě 3 tř. ujela dvojice Němec Voda a využili přečíslení 2x1 gólem na 7:2 nebylo už o našem vítězství pochyb. Skulls jsme nechali ještě snížit minutu a pul před koncem na 3:7 , ale naše vítězství nad silným soupeřem bralo za své. Nejlepším hráčem je bezpochyb Standa Paseka, který svými  čtyřmi góli určil průběh zápasu a Jan Voda, který si ke dvoum gólům připsal do statistik ještě  tři asistence. A také nesmím zapomnout na výborně chytajícího brankaře Jirku Kučeru, který za svá záda pustil jenom tři branky. Toto jsou hlavní faktory našeho vítězství.

14.1.2017 lig. záp TELECÍ - HOSTOVICE 1:11 ( 0:2 - 1:2 - 0:7 )

Tento duel Davida s Goliášem přinesl nakonec velké gólové hody a hrstka diváku viděla celkem 12 branek. Naši fanoušci si však zakřičeli gól pouze jednou, to když se po vyhraném buly Petra Luňáčka prosadil střelec posledních zápasů Pavel Just. Od modré čáry propálil vše co mu stálo v cestě a kotouč se zatřepetal v síti. Naše mužstvo v tu chvíli snížilo na 1:2. To bylo už ve 2tř. v čase 12:37. Jenomže naše radost z tohoto snížení netravala moc dlouho a Hostovice v čase 13:06 vužili brejkovou situaci a odskočili zase na rozdíl dvou branek. To byl první zlomový moment v zápase. Byla škoda že se nám tento stav nepodařilo udržet déle. Hostovice by určitě znervózněli a dobívat naši tvrz a výbournou obranu by bylou určitě těžší. Ve 2tř. soupeř dokázal vstřelit ještě jednu branku a do kabin se šlo po dvou třetinách za stavu 1:4.  Do 3třetiny jsme vstoupili velmi laksně a po prohraném buly a odehraných šesti vteřinách šel soupeř do trháku a to gólem na 5:1 to byl druhý zlomový moment. Naše hra se v tu chvíli úplně rozsypala jako domeček z karet, během odehraných 3minut jsme dostali 3branky a rázem byli naše šance na solidní výsledek v trapu. Neůnavný soupeř nepolevil ani za stavu 7:1 a dál svýral naši obranu a přidával další branky až na konci zápasu svítilo na světelné tabuli skóre 11:1 . O spestření zápasu se staral náš brankař Jirka Kučera, který 2x fauloval hráče Hostovic, kteří na nej posléze jeli trestné střílení. Ovšem Jirka zachoval klidnou hlavu a jejich pokusy spolehlivě lapil. Naším cílem bylo nedostat deset, ale to se nám bohůžel nepovedlo. Soupeř předvedl výborný hokej a po zásluze vyhral, ale ten výsledek tomu vůbec neodpovídá. 

8.1.2017 lig. záp TELECÍ - ROSICE 6:5 ( 1:2 - 3:1 - 2:2 )

Zápas ve kterém nebylo lepšího mužstva. Náš tým byl nakonec o chloupek šťastnější a zvládl vstřelit o jednu branku víc než soupeř a tento důležitý zápas vyhrát. Zápas nabídl krásné hokejové momenty i spoustu neproměněných šancí. Od začátku zápasu jsme neměli zápas ve svých rukách a od 3 min. jsme prohrávali. Naše mužstvo srovnalo krok se soupeřem už v 9minutě, kdy se prosadil Marek Tomášek po přihrávce Honzy Kocmana, který výborně podržel puk v rohu a pak posunul před branku kde Mára nekompromisně zavěsil pod horní tyčku a bylo to 1:1. V 1 tř. se už trefili jenom Rosice a tak skončilo první dějství 1:2. Zápas rozhodla 2 tř. hned v úvodu se nám podařilo srovnat na 2:2 o tuto branku se postaral Standa Paseka, asistenci se do svých statistik připsal Petr Soukal. Náš tým neudržel srovnaný stav moc dlouho a už zase prohrával. Na 3:3 srovnal náš sváteční střelec, obránce Jakub Dvořák, který se trefil po dvou letech. Po skončené  přesilové hře se nejlépe zorientoval v prostoru před brankou a dorazil puk do branky, asistenci si připsal Petr Soukal. Když už to vypadalo, že půjdou oba týmy do šaten za vyrovnaného stavu 3:3 přišel asi nejkrásnější moment zápasu. Rosice nám nabídli přesilovou hru, kterou náš tým nepohrdl. Přesně 7 vteřin před koncem třetiny  podržel Jakub Radiměřský puk za brankou, krásnou žabičkou přihrál mezi kruhy Petru Soukalovi a ten střelou z první v pokleku do šibenice vstřelil čtvrtý gól našeho mužstva. Díky této brance skončilo druhé dějství 4:3 pro náš výběr. Ve 3tř. přišlo opět srovnaní na 4:4 Rosice využili našeho špatného střídáni a vstřelili svoji čtvrtou branku. Necelých šest minut před koncem zápasu přišel další hokejový moment Petra Soukala, který po přihrávce Standy Paseky vstřelil dnes svůj druhý gól, Standa mu přihrál tak, že stačilo trefit jenom prázdnou branku a bylo 5:4. Necelé 3 minuty před koncem zápasu jsme dostali možnost hrát další přesilovku. Výborně jsme drželi puk na našich holích, soupeři jsme nepůjčili puk a svíraly ho v jeho obranném pásmu, až se puk nakonec dostal od Jakuba Radiměřského na modrou čáru, kde měl gólově nabito Pavel Just. Jeho střela prošla přes klubko clonících hráčů před brankou až do sítě a naše mužstvo vedlo už o dvě branky, tentokrát 6:4. Bohužel jsme si zase nepohlídali konec zápasu a jak už je v letošní sezóně zvykem přišlo snížení, 36 vteřin před koncem zápasu bylo drama na světě 6:5. Rosice mohli poslat zápas nakonec aj do prodloužení, ale zázrakem netrefili prázdnou branku a tak se nakonec zrodila naše další výhra. Tentokrát poznali Rosice sílu našeho mužstva. Hvězdou zápasu je určitě Petr Soukal, který vstřelil dvě branky a na další dvě přihrál a Jirka Kučera, který držel celý zápas naše mužstvo a svými zákroky pomohl dojít ke třem dalším bodům do tabulky.

19.12.2016 lig. záp TELECÍ - CHLUMĚTÍN 7:6 ( 2:2 - 2:3 - 3:1 )

Byl to zápas jako na houpačce, který začal lépe právě soupeř. Už ve 3minutě vedl 2:0. Našemu mužstvu se podařilo ještě v 1tř. srovnat tento nepříjemně vyvýjející se vysledek a góly Standy Paseky a Petra Luňáčka určili skóre po první třetině 2:2. Do 2třetiny jsme vstoupili lépe naopak my. Po čtyřech odehraných minutách jesme převrátili zápas a šli do vedení. To se prosadili dnes dvou gólový Standa Paseka a Síla Luboš, který využil přečíslení 2x1 a vedli jsme 4:2. Jakoby nás tento obrat ukolébal, naše mužstvo polevilo a nechalo Chlumětín zápas otočit. Naš tým tedy prohrával po 2tř. 4:5. Ve třetí periodě jsme na soupeře vlétli a přineslo to i tížený úspěch. Na  tomto obratu se nejvíce podílel Petr Luňáček, který po odehraných 3minutách vyrovnal na 5:5 a ve 12minutě 3tř. zvýšil na 7:5. a dovršil tak svůj hattrik v zápase ve kterém si připsal ještě jednu asistenci a byl vyhlášen 1hvězdou zápasu.  Soupeři jsme povolili už jen snížení na 7:6 , ale vítězství jsme si už pohlídali a došli v zápase k hodně cenným 3bodům do tabulky.

26.11.2016 lig. záp TELECÍ - OTRADOV 2:8 ( 0:4 - 2:3 - 0:1 )

Začátek tohoto zápasu se nám vůbec nepovedl. Brzo jsme prohrávali a ve čtvrté minutě to bylo už 3:0. V 1 třetině jsme se jen těžko dostávali před branku a brankáře hostí nijak moc neohrozili. Otradov přidal ještě v první třetině jednu branku a tuto část vyhrál 4:0. Ve 2 tř. pokračovaly gólové hody Otradova v podobě 5 branky. Naše mužstvo prohrávalo už 5:0. V této třetině přišli také góly i na naší straně. Po přihrávce Pavla Justa překonal gólmana Marek Tomášek a využil tak přesilovou hru 5x4 a snížil na 1:5. Po teto brance přišlo opět navýšení a znovu jsme prohrávali o pět branek. Ve druhé třetině se nám podařilo po druhé překonat obranu hostí a po přečíslení 3 na 2 se prosadil Jan Voda, který dostal přihrávku od Jakuba Němce a střelou k tyči a snížil na 2:6. Celou tuto akci rozjel Petr Luňáček. Ke konci druhé třetiny mohl snížit Standa Paseka, ale netrefil poloprázdnou branku a hned z proti útoku se prosadil Otradov sedmou brankou. A tak skončila 2 třetina 2:7. Ve třetí třetině se zápas dohrával Otradov si výsledek ohlídal a ještě přidal jednu branku. Zápas nabídl nádhernou podívanou, spoustu osobních soubojů a krasných hokejových momentů a celkem deset branek. Šťastnější byl nakonec Otradov a po zásluze vyhrál tento duel.

18.11.2016 lig. záp TELECÍ - ŘEPNÍKY 4:2 ( 1:1 - 2:0 - 1:1 )

V loňské sezóně jsme se s Řepníky utkali hned 2x a v obou případech to skončilo remízou. Bod navíc se nám nepodařilo získat ani v jednom případě, právě proto jsme si na soupeře věřili více než kdy jindy a podpořeni našimi fanoušky jsme vstoupili do tohoto zápasu. Od prvních minut bylo vidět že to nebude lehký zápas, oba gólmani se překonávali ve skvělých zákrocích. Na první gólový okamžik si museli fanoušci počkat do osmé minuty 1 třetiny. To se prosadil Jakub Němec když ve středním pásmu převzal přihrávku od Pavla Justa a šel jeden na jednoho a střelou přes obránce překonal gólmana poprvé a vedli jsme 1:0. Řepníky stihli také skórovat ještě v prvním dějství a proto skončila 1tř. 1:1. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně, hned po odehraných 20 vteřinách a signálu, který si hráči domluvili před vyhraným buly Petra Luňáčka a lobem Petra Zahradníka se dostal puk do středního pásma, kde ho našel Jakub Němec zatáhl puk do pásma, zadovkou posunul na volného Luboše Sílu a ten ,,golfákem" propálil gólmana a vedli jsme 2:1. Ve 2tř. jsme dokázali soupeři odskočit na rozdíl dvou gólů, to se prosadil náš třetí útok když výborně vyřešil přečíslení 2x1 , Roman Paclík přihrál přes obránce a Michal Roch v pádu usměrnil tak přesně, že se gólman  jenom ohlédl, nedokázal už zakročit a puk skončil potřetí v jeho síti. Ve 2tř. jsme soupeři nedovolili skórovat a tak na světelné tabuli svítil stav 3:1. Do 3tř. jsme vstoupili lépe než soupeř, hned v úvodu po odehraných 71 vteřinách jsme Řepníkům utekli už na rozdíl 3 branek. To se prosadil Standa Paseka když dorazil střelu Petra Zahradníka a vedli jsme 4:1. Po této brance přišlo takové uspokojení v našem týmu, přestali jsme hrát a soupeř toho dokázal využít, po takové nenápadné akci se z mezikruží prosadili a snížili na 2:4 . Závěr zápasu jsme si už pohlídali a díky výborně chytajícímu Jirkovi Kučerovy dokázali tento zápas vyhrát a udělat naším fanouškům radost, kteří nás přijeli podpořit a my si mohli připsat další 3 body do tabulky.

13.11.2016 lig. záp TELECÍ - MEN IN BLACK 9:0 ( 3:0 - 4:0 - 2:0 )

Po hořké porážce s Jokeritem nás čekal souboj s posledním týmem tabulky týmem z Pardubic Men in Black. V tomto souboji jsme museli získat nějaké body do tabulky. Zápas jsme začali výborně, soupeře jsme přehrávali a v 8 minutě jsme šli do vedení po výborně sehrané přesilové hře otevřel skóre Mára Tomášek, když dorazil střelu Standy Paseky a vedli jsme 1:0. Na 2:0 upravil skóre Síla Luboš a ještě v 1 třetině se letos poprvé prosadil Michal Roch a určil gólový účet po 1 tř. 3:0 . Ve druhém dějství pokračovalo výborné představení našeho týmu. Navyšovali jsme skóre a soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli. Na 4:0 upravil Jakub Radiměřský. V této třetině jsme zasadili soupeři rozhodující úder, během dvou minut jsme vstřelili 3 branky a utekli soupeři na rozdíl sedmi gólu. O tyto góly se postarali Standa Paseka, Petr Luňáček a dnes podruhé Jakub Radiměřský. Na světelné tabuli svítilo skóre 7:0. Ve 3 tř. se zápas více méně dohrával soupeř už nekladl žádný odpor a Jakub Radiměřský mohl v klidu a pohodě dovršit svůj premiérový hattrick a zvýšil už na 8:0. Ke konci zápasu se trefil ještě Petr Zahradník, když propálil od modré čáry vše  co mu stálo v cestě a zvýšil už na 9:0. Tímto skóre už zápas skončil a to že soupeř přijel jen o 7 hráčích v poli na to se historie neptá. Na tomto vítězství se také podílel výborně chytající Petr Fejt a připsal si do svých statistik první nulu.

2.11.2016 lig. záp TELECÍ - JOKERIT SKUTEČ 6:7 ( 1:0 - 1:2 - 4:5 )

Od začátku to byl vyrovnaný zápas, kterému dominovali oba golmani, výbornými zákroky. Jirka Kučera doháněl střelce soupeře chvílemi až k šílenství. Gólový účet zápasu otevřela naše druhá útočná formace. V 9min. otevřel skóre Standa Paseka, když dorazil střelu Mary Tomáška a vedli jsme 1:0. tímto skóre skončila i 1třetina. Ve druhé třetině pokračovalo výborné představení golmánů. Přes veškerou snahu o navýšení naskoku našeho mužstva přišlo bohůžel vyrovnání na 1:1 naší obraně ujel hráč a střelou k tyčí nedal Jirkovy šanci a vrátil Jokerit opět do zápasu. Ještě v této třetině jsme si vzali vedení zpět po přihrávce Petra Luňáčka se prosadil z mezikruží Milan Češka střelou do horní části branky a bylo 2:1. Vedení našemu týmu nevydrželo moc dlouho, ještě ve druhé třetině stihl Jokerit srovnat 5vteřin před koncem druhé periody využil špatné přihrávky Honzy Vody a celkem snadno došel k vyrovnání. Stav na světelné tabuli byl po 2tř. 2:2. Třetí třetina začala velmi smolně pro útočníka hostí, který dostal pukem do obličeje a odjel na šití bez jednoho zubu. Tato část zápasu byla gólově nadprůměrná. Našemu mužstvu se podařilo výborně sehrát přesilovou hru kdy Petr Zahradník vystřelil a tuto ránu uklidil do branky Luboš Síla a vedli jsme 3:2. Vedení našemu týmu nevydrželo moc dlouho a bylo zase srovnáno. Zápasu jsme udávali tempo a po krátké odehrané době jsme šli opět do vedení podařilo se nám udržet se v pásmu soupeře a po střele Honzy Vody jsme zase vedli tentokrát 4:3 hned v zápětí přišel další úžasný moment Honzy Vody nádhernou přihrávkou přes celou delku kluziště našel na modré čáře rozjetého Petra Soukala, který šel sám na bránkáře a tuto šanci využil v branku na 5:3. Toto vedení náše mužstvo ukolébalo a soupeře to nakoplo k trháku a po našich hloupých chybach došel k vyrovnání na 5:5. Naše mužstvo se dokázalo přiblížit k vítězství jako první. V čase 47:55 Petr Soukal našel úplně volného Standu paseku a ten tuto nabídku využil a poslal naše mužstvo znovu do vedení tentokrát 6:5. Celý zápas platilo pravidlo, že pokud se dostaneme do vedení, soupeř na to dokáže velmi rychle reagovat a srovnat. Toto vedení 6:5 nám vydrželo 7vteřin. Po vyhraném buly proskočil puk do našeho pásma, který našel útočník Jokeritu a dokázal srovnat na 6:6. Když už se zápas chýlil ke konci a vypadalo to že zápas budou muset rozhodnout nájezdy, tak  se v našem obranném pasmu zjevil útočnik hostí a střelou do šibenice nedal Jirkovy šanci a 39vteřin před koncem zápasu poslal Jokerit poprvé v zápase do vedení a to 7:6. Náš tým zkusil i hru bez golmana ale gól už v tomto duelu nepadl. Je to škoda prakticky vyhraný zápas, který se dá i prohrát a mi to dokázali. Za stavu 5:3 jsme si mysleli že už to máme vyhrané, polevili jsme a soupeř toho dokazal využit a vyhral.

29.10.2016 lig. záp TELECÍ - OSTROV 6:5sn ( 2:2 - 1:1 - 2:2 -- 1:0 )

Další zápas hokejové ligy jsme odehráli s Ostrovem, a vůbec nám nevyšel začátek zápasu.  Už v deváté minutě jsme prohrávali 0:2. Nic jsme nevzdali a snažili jsme se s nepříznivým výsledkem něco udělat. To se nám povedlo ještě v první třetině, když jsme po gólech Petra Luňáčka a Míry Filipiho srovnali na 2:2. Pak se až do konce zápasu skóre přelévalo, soupeř nám celkem třikrát utekl o gól, ale pokaždé se nám podařilo skóre srovnat a tak zápas skončil po základní hrací době 5:5. Gólově se na výsledku podíleli ještě Petr Zahradník a Michal Roušar. Následovali nájezdy, na které jsme si po minulém vítězství v této dovednostní soutěži celkem věřili. Po základních třech nájezdech byl stav utkání pořád nerozhodný a tak se muselo pokračovat. Další exekutoři nemohli najít recept na to, jak překonat soupeřova brankaře, až do doby, než si v šesté sérii postavil puk Mára Tomášek a po perfektně provedeném nájezdu s ledovým klidem zavěsil puk do horního rohu branky a my mohli začít oslavovat vítězství.

17.10.2016 lig. záp TELECÍ - ZAJEČICE 7:6sn ( 2:1 - 3:2 - 1:3 -- 1:0 )

Tento duel nebyl od prvních vteřin v naší režii, v 11 vteřině jsme prohrávali 0:1 a o dalších 11 vteřin to mohlo být už 0:2. Jenže tento gól rozhodčí neuznal. Naštěstí. Do zápasu jsme se vrátili v čase 5:04, kdy Honza Voda využil chybné rozehrávky brankáře. Zachytil jeho rozehrávku a hned mu vrátil puk do branky a bylo to 1:1. Štěstí v zápase se překlonilo na naší stranu a ještě v 1tř. jsme obrátili skóre zápasu, když jsme využili přesilovou hru. To se trefil Jakub Radiměřský dorážkou před brankou, asistence Voda Jan. Tímto stavem končila první perioda. V druhé třetině se nám podařilo navýšit náskok. To na časomíře uplynula jen 1:49. Z brejku udeřil dnes poprvé Petr Soukal. Jenomžre jak se stalo pradoxem v zápase, když jsme soupeři utekli na rozdíl dvou branek, soupeř dokázal snížit. Takže stav 3:1 nám moc dlouho nevydržel. Gól na 4:2 přidal opět Petr Soukal a z brejku poslal náš tým do dvougólového vedení. Jenže po pár minutách bylo opět sníženo 4:3. Do konce 3tř. jsme šli zase do dvougólového trháku, když se nám podařilo využít přesilovku, to se po krásné přihrávce Luboše Síly prosadíl Jakub Němec a určil tak skóre po 2tř. 5:3 pro naše mužstvo. Do 3tř. vstoupili lépe Zaječice dvěma góly. Hned v úvodu srovnali na 5:5. V desáté minute třetí třetiny změnil stav na světělné tabuli dnes třígólový Petr Soukal, kdy po výborně vyhraném buly Jakuba Radiměřského prostřelil golamana střelou z první. Vedli jsme 6:5. Do konce zápasu nechyběla ani minuta, kdy se v čase 50:04 soupeř dočkal vyrovnání. Po závaru před naší brankou dotlačil soupeř puk do branky a bylo znovu srovnáno 6:6. Remíza tomuto duelu asi patřila a o vítězi musely tak rozhodnout nájezdy. Z naší strany jsme vybrali to nejlepší co jsme v tu chvili mohli. Jirka Kučera v bráně čelil nájezdům jako první z brankářu a uspěl. Z našich řad se jako první rozjel Jakub Radiměřský, rozjel se pomalu, míchal s pukem a zakončením mezi betony poslal naše mužstvo do vedení 1:0. Jirka Kučera vychytal s bravurou i druhý nájezd Zaječic a tak jsme měli zbytek zápasu v rukou my. Jako druhého jsme vyslali na golmana Petra Soukala, ten se rozjel rychle a ještě rychleji zakončil. Na jeho střelu na lapačku už brankář nedosáhl a bylo to 2:0 pro naše barvy. Tímto gólem skončila i tato dovednostní soutěž a naše mužstvo získalo do tabulky o bod navíc než Zaječice.

8.10.2016 lig. záp. TELECÍ - JENÍŠOVICE 5:6 ( 0:3 - 4:1 - 1:2 )

Předsezóni los na začáku sezóny nám moc nepřál. V krátké době jsme odehráli 2.kolo proti sílným Jeníšovicím. Ve slepené sestavě jsme nasoupili k tomuto utkáni a odhodláni získat další body do tabulky. Od prvních minut měl tempo zápasu v režii soupeř a právem šel jako první do vedení v 7 minutě se mu podařilo překonat naši obranu a bylo 1:0. Jeníšovice drželi opratě zápasu a v 10 minutě šli do vedení 2:0 a celkem snadno vstřelili i další branku po zaváhání v naší obraně a bylo 3:0, tímto skóre zkončila i 1.třetina tohoto zápasu. Do druhého dějství jsme vstoupili mnohem lépe my a v čase 1:18 jsme se dočkali první branky. Jakub Němec našel úplně osamoceného Petra Soukala před brankou a bylo sníženo 1:3. 2tř. patřila určitě našemu týmu a po výborném napadání v rohu soupeřova obranného pásma vznikla i naše kdruhá branka, Souky vybojoval puk, po mantinelu pusunul na Jakuba a ten přihrál Standovi Pasekovy a který střelou k tyči snížil už na 2:3. Za dalších 25 vteřin jsme se dočkali vyrovnáni o to se postaral opět Petr Soukal, když byl trestuhodně osamocen před brankářem a dostal přihrávku od Jakuba Němce a zamířil přeně a bylo to 3:3. Naše mužstvo bylo v tuto chvíli euforii a když byl zasažen do obličeje Michal Roch (krvavé zranění) dostal náš tým možnost hrát přesilovou hru 5x4 celkem 4min.. Hned v úvodu PH se nám podařilo skorovat a převrátit skóre na světelné tabuly na naší stranu a vedli jsme 4:3 to se prosadil dnes třigolový Petr Soukal a připsal si premierový hattrick v našem dresu. Více jsme už v této PH nevyužili. Ke konci druhé třetiny přišel nejspornější okamžik zápasu: hráč Jeníšovic zlomil hokejku v souboji se kterou ještě dalších 5vteřin hrál, my jsme si toho všimli přestali jsme hrát a soupeř z toho vstřelil branku na 4:4 po dlouhé debatě mezi soupeřem a rozhodčím byla tato branka uznána a zbytek 2tř. se už jen dohrával. Do 3tř. jsme vstoupili velmi dobře ale všechny naše pokudy pochytal brankář Jeníšovic. Vyrovnané skóre změnili Jeníšovice, kdy se šťastnou tečí před naší brankou dočkali páte branky a šli do vedení 5:4 za nedlouho po pár minutách vedl o dva goly, opět po teči clonícího hráče před naší brankou a bylo 6:4. Ke konci zápasu jsme se vrhli na branku soupeře a snažili se se zápasem ještě něco udělat a v čase 50:01 přišlo snížení na 5:6 kdy po závaru před brankou se po přistrčení Petra Soukala prosadil podruhé Standa Paseka. V tuto chvíli jsme věřili, že na body dosáhneme, ale už se nám nepodařilo dostat se do soupeřova pásma, který už si závěr zápasu pohlídal a k přispění hlavního arbitra došel k vítězství 6:5

5.10.2016 lig. záp. TELECÍ - ŠTĚPÁNOV 6:4 ( 1:0 - 2:3 - 3:1 )

Tento úvodní duel nové sezóny jsme začali ve velkém tempu. Na soupeře jsme vlétli rychlostí hurikánu, ostřlovali jsme branku a brankáře hostí a tížený úspěch ne a ne přijít. V 1tř. jsme měli zdaleka více střeleckých pokusu něž Štěpánov a první branku jsme si určitě zasloužili. Po nenápadné akci se ocitli v mezikruží naši dva obránci Paclik a Češka vyměnili si puk a Milan otevřel gólový účet zápasu. V první třetině jsme byly určitě lepším týmem a pozásluze jsme tuto čast i vyhráli (bohůžel jen 1:0). Ve 2třetině jsme už nehrálli takový hokej jako v prvnim dějství, soupeře jsem celkem snadno nechali otočít skore na 1:2. Zpět do zápasu nás vrátil Honza Voda, který výborně zatáhl puk do soupeřova pásma objel branku a zasunul puk přesně k tyči a bylo srovnáno 2:2. Vyrovnané skóre nevydrželo snad ani minutu a opět jsme prohravali 2:3. Do konce 2.třetiny bylo zase srovnáno. Postaral se o to Jakub Radiměřský nahodil puk z poza branky na golmana a ten si rukou srazil puk do branky sám.Skore po dvou třetinách bylo tedy 3:3. Do 3třetiny vstoupili oba týmy odhodláni po vítězství. Štěpánov se k tomu přiblížil jako první a šel opět do vedení tentokrát 4:3  a našemu týmu nezbylo nic jiného než zase jen dotahovat. Po čtvrté brance Štěpánova přišli také gólové hody našeho týmu, po teto brance jsme nedovollili soupeři skórovat a naopak jsme se dočkali vyrovnáni postaral se o něj Jakub Němec dostal přihrávku od Martina Kučery obhodil si obránce a střelou bekhandem procedil puk mezi betony golmana a bylo to 4:4. Hned v zápětí jsme si vzali ztracený zápas zpět a po výborně zahrané přesilové hře jsme šli do vedení to se prosadil Marek Tomášek, kterému výborně připravil pozici Roman Paclík a předložil mu puk skoro do prázdné branky 5:4. Poslední gólové slovo v zápase jsme měli my, kdy po vyhraném buly Petra Luňáčka se dostal k puku Honza Voda vystřelil a procedil puk přes výstroj golmana a šli jsme do vedení 6:4. tento výsledek jsme už do konce zápasu udrželi a tento duel vyhrali ovšem největšímy hvězdami zápasu byli golman na naší straně Jirka Kučera, který držel svůj tým v zapase a nakonec dotáhl Telecí ke třem bodům a Evžen Musil na straně hostí, ktery vstřelil tři branky.

6.3.2016 - o 3. místo TELECÍ - Jok. SKUTEČ 2:4 (0:1 - 1:0 - 1:3)

Po hořkém vyžazení v semifinále nás čekal poslední zápas a souboj o medaile s domácím Jokeritem. Tento souboj začal lépe soupeř, když potrestal chybu v naší obraně a v čase 2:57 šel do vedení 1:0 Celý duel sledovala jen hrstka diváků ale naše barvy měli v hledišti převahu v 1.třetině se prosadil jen Jokerit a vyhrál tuto část 1:0. Ve 2.třetině jsme pokračovali dál v ostřelování branky soupeře, ale vyrovnání ne a ne přijít. Vyrovnat mohl Jakub Němec, když přebral krásnou přihrávku Honzy Vody, šel sám na brankáře, ale bohůžel nezamířil přesně. Jeho zakončení mezi betony golmana neohrozilo. Jeho chvíle přišla v 16min. 2tř., když vystřelil Petr Soukal a golmanem vyraženou střelu uklidil Jakub Němec pod padajícího brankáře a dovolil tak našim skvělím fanouškum poprvé zařvat góól. Dále zápas pokračoval ve skělem tempu a do kabin se šlo po dvou třetinách za nerozhodného stavu 1:1. Ve 3tř. šel opět do vedení Jokerit. Po nenápadné akci ujel po křídle Jan Prášek, který vystřelil golfákem přesně k tyčce, bohůžel na toto střelu Jirka Kučera nedosáhl a Jokerit vedl 2:1. Jokeritu jsme nabídli přesilovou hru 5x4 a v teto přesilovce padl gól vítězný gól v naší síti - 3:1. O tři góly Jokeritu se postaral právě Jan Prášek. Zpět do zápasu nám pomohl šťastný odraz puku od mantielu, který se odrazil mezi kruhy, kde byl osamocený Milan Češka, který si vybruslil do lepší střelecké pozice a střelou do šibenice nedal golmanovy šanci a sedm minut před koncem normální hrací doby to bylo 2:3 . V tuto chvili jame věřili že soupeře zlomíme a že se nám podaří vyrovnat. Jednu takovou příležitost měl Ondřej Němec úplně zázrakem prošel přes obranu soupeře a ve finálové části trefil tyčku. Ke konci zápasu jsme zkusili i hru bez brankáře, ale bohůžel hra v šesti hráčích se nám vůbec nepovedla. Místo vyrovnání přišla čtvrtá branka v naší síti a bylo po zápase. Bronzové medaile zůstali ve Skutči a ze třetí pozice se raduje právě tým Jokeritu. My si musíme počkat na příští sezónu!

28.2.2016 - 2záp. semifinále TELECÍ - CHLUMĚTÍN 3:9 (0:2 - 1:5 - 2:2)

Tento zápas jsme začali lépe než ten první. Začátek se nám celkem povedl, ale bohůžel jsme nevyužili šance, které jsme si vytvořili a právem přišel trest. V první třetině se prosadil jenom soupeř a vyhrál 1tř. 0:2 . Skóre narůstalo i v 2tř. a dostalo se až na 7:1 z našich řad se prosadil Petr Luňáček po dobrém napadání v ůtočném pásmu se dostal k odraženému puku a porstřelil brankáře mezi betony. Ve 3tř. jsme hráli asi nejlepší hokej, podařilo se nám snížit na 2:7 když jsme využili chybné rozehrávky a Petr Luňáček proměnil přihrávku Jakuba Němce a střelou z první potrestal jejich chybu. Ovšem v zápětí Chlumětín zvýšil na 2:8. Pak se nám podařilo snížit, když krásným pasem přes půl hřiště dostal Petr Luňáček přihrávku od Petra Soukala a od modre šel sám na golmana s střelou k tyčce dokonál dnešní hattrick a snížil na 3:8 . Poslední slovo měl opět Chlumětín a přidal ještě konečkou devátou branku zápasu. Přesvědčili jsme se o tom že hokej a hlavně góly padají po chybách a my sme jich udělali v tomto semifinále strašně moc a po zásluze si o titul zahraje právě Chlumětín. Nás čeká souboj s domácím Jokeritem o bronz. 

20.2.2016 - 1záp.semifinále TELECÍ - CHLUMĚTÍN 1:7 (0:2 - 1:2 - 0:3)

Semifinálový zápas jsme nezačali ůplně špatně. Ze začátku utkání jsme si vytvořili nějaké šance, ale s našimi pokusy si poradil brankář hostí Vaníček. Do vedění šel jako první Chlumětín a dvěmi slepenými góly určili skóre první třetiny 0:2 . Na začátku 2tř. se nám podařilo i nám překonat poprvé brankáře. Dobrým napadáním v útočné třetině se prosadila naše třetí ůtočná formace. Na této brance má velký podíl Roman Paclík, který výborně napadal a donutil obránce k chybě, ke střele se dostal Petr Soukal a golmanem vyraženou střelu uklidil do branky Michal Roch 1:2 . Byli jsme opět v zápase a věřili jsme, že se chytneme a Chlumětín ještě potrápíme. Jenomže opak byl pravdou opět dvěma slepenými góly, které od sebe dělilo 42vteřin utekl na vedení 1:4 a určili skóre po 2tř. toto byl zlomový okamžik celého zápasu. Ve 3tř. soupeř navyšoval skóre a naši hráči byli vidět spíše na trestné lavici a padali i osobní tresty na naší straně celkem tři. Do odvety musíme zlepšit všechno, aby jsme důstojně zakončili semifinálovou serii.  

14.2.2016 - 2záp.čtvrtfinále TELECÍ - JENÍŠOVICE 9:3 (3:0 - 4:1 - 2:2)

Druhý zápas proti Jeníšovicím jsme začali ve podobném tempu jako první zápas. Navíc nám po výhře 5:2 z prvního zápasu stačila v tomto zápase i jakákoli remíza. Po klidném začátku se rozjel brankostroj, který odstartoval Jakub Němec. V čase 5:12 přebral puk od Petra Luňáčka na modré čáře a z mezikruží propálil brankáře poprvé v zápase. Netravalo dlouho a v čase 6:50 jsme vedli už 2:0 to se prosadil z protoru před bránou Petr Luňáček, když mu zpoza branky přihrál Honza Mička. V čase 7:10 jsme se dostali do vedení 3:0 , ze závaru před brankou se dnes podruhé prosadil Jakub Němec, když dotlačil puk za čáru a určil skóre po 1tř. 3:0 . Ve 2tř. jsme drželi tempo zápasu a zvýšili na 4:0 střelou ,, golfákem" přes obránce odrazil Standa Paseka puk o tyčku a rozvlnil síť po čtvrté. Hned po této brance přišlo snížení a Jeníšovice byli opět v zápase 4:1. Po této brance přišlo zmírnění tempa. Byl to takový klid před bouří, kterou odstartoval Petr Luňáček, gólem který mu soupeř zcela daroval z rohu mu přihrál obránce Jeníšovic mezi kruhy a Petr šel sám na branku a svou šancí nepohrdl a zvýšil na 5:1. O pár vteřin později se prosadil i náš třetí ůtok, Honza Mička přihrál Romanu Paclíkovi, který dorazil pod horní tyčku svojí tečovanou střelu a bylo to 6:1. Do konce 2tř. jsme se prosadili po sedmé, Ondřej Němec dotlačil puk za záda brankáře, když dorazil střelu Standy Paseky a do 3tř. dali našemu týmu vedení 7:1 . Na začátku 3tř. jsme polevili ve soustředěnosti a dali soupeři dvě šance, kterými nepohrdl 2x šel hráč Jeníšovic sám na Jirku Kurčeru, který dělal co mohl ale snížení na 3:7 nezabranil. Na toto snížení jsme zareagovali tím, že jsme se zatáhli do obrany a čekali na soupeře a vyráželi do ,,brejku" jeden takový využil Standa Paseka po přiťuknutí Ondřeje Němce šel sám na brankáře, svoje sólo zakončil kličkou ala ,,Peter Forsberg" a bylo 8:3 . Odevzdanému soupeři jsme zarazili ještě jeden zářez, to završil Standa Paseka svůj hattrik, když se prosadil po přiťuknutí Jakuba Němce z minimálního prostoru před brankou a střelou pod horní tyčku zakončil dnešní brankové hody na konečné skóre na 9:3. Velké díky patří také naším fanouškům, kteří si našli čas a přijeli podpořit i v takto raních hodinách svoje mužstvo a mohli se radovat společně s hráči z postupu do semifinále. Ještě jednou děkujeme!      

6.2.2016 - 1záp.čtvrtfinále TELECÍ - JENÍŠOVICE 5:2 (2:1 - 2:1 - 1:0)

Jeníšovice - tento duel nabídl ůplně jiný průběh, než první zápas s tímto soupeřem. V prvním zápase nás Jeníšovice přehrávali a vedli vysoko 4:0. Tento zápas měl ůplně jiný průběh. Zvolili jsme spíše obrannou taktiku a vyčkávali na soupeře. Když jsme se navíc v 6 minutě dostali do vedení, zdálo se, že to nejsou ty Jeníšovice se kterými jsme hráli první zápas. První branka v zápase vznikla ze zavaru před brankou, to se přes hluk těl prosadil Petr Luňáček a propálil vše co mu stálo v cestě a vedli jsme 1:0 asistenci si připsal do statistik Jan Voda. V 10 min 1tř. bylo srovnáno na 1:1 soupeř využil přečíslení 2x1. O 2minuty později se znovu měnilo skóre a tentokrát se radovali hráči na naší střídačce, když Ondřej Němec přikopl puk volnému Petru Luňáčkovi a ten se prosadil podruhé v zápase a upravili skóre 1tř. na 2:1 . Druhá třetina byla zlomová v celém zápase, nabídli jsme soupeři přes minutu a půl přesilovou hru 5x3 výborné nasazení našich hráču v čele s výborně chytajícím brankářem jsme nedovolili Jeníšovicím skórovat a když se vyloučený hráč Jan Voda vrátil na led, tak jsme zarazili soupeři úder v podobě třetí branky, Jan Voda zatáhl puk do brankoviště a společně s Lubošem Sílou dostali puk do brány, v tu dobu seděl  ještě na trestné lavici za zbytečný faul Petr Luňáček. Nakonec se tento moment ukázal jako rozhodující. Jeníšovicím jsme povolili pouze sníženi na 2:3 , ale do konce druhé tř. jsme přidali ještě jednu branku, Jakub Němec našel na křídle Honzu Kocmana, který projel do soupeřova pásma až k brance a svojí střelu odrazil o výstroj golmana a vedli jsme po 2tř. 4:2. Soupeř nesl špatně vývoj utkání a hráči Jeníšovic byly spíše vidět na trestné lavici, než v našem obranném pásmu. Některe šance si také vytvořili, ale ty Jirka Kučera s přehledemtř.  likvidoval. V zápase plném vyloučení padali i osobní tresty a jeden si vysloužil i Michal Roch - nesportovní chování. Ve 3tř. jsme hráli ůdržbový hokej a čekali na ,,brejčky¨  a jeden takový přišel, když na křídle dostal přihrávku Jan Mička, který šel společně s Michalem Rochem do přečíslení 2x1 Honza pěkně přihrál a přesnou střelou k tyči prostřelil Michal golmana po páté a stvrdili naše vítězství 5:2 . Tímto vítězstvím jsme si zařídili dobrou pozici do odvety.    

3.2.2016 předkolo play off. TELECÍ - ŘEPNÍKY - 5:6 sn (1:1-2:2-2:2,0:1)

Řepníky - opět vyrovnaný duel, opět prohra v najezdech na naší straně. V zápase nás může mrzet špatná koncovka a neproměňování šancí. Otevřit gólový účet zápasu jsme mohli jako první my, ale byl to právě soupeř který šel v čase 1:22 do vedení 1:0 když využil chyby v našem střídání. Do konce 1tř. jsme se prosadili aj my. Pavel Kordovský přihrál Petru Soukalovi a ten střelou do šibenice srovnal na 1:1. Ve 2tř. jsme šli do vedení když se prosadila celá ůtočná trojice a přečíslení 3x1 využili gólem Ondřeje Němce na 2:1 asistenci si připsal Petr Soukal. Jenomže jak se stalo pravidlem v tomto zápase, když jsme se natrápilli na gól ašli do vedení, tak soupeř měl okamžitě odpověď a srovnal skˇore zápasu na 2:2 . V teto třetině jsme šli po druhé do vedení, když se v oslabení prosadil dnes po druhé Petr Soukal v soupeřově pásmu si sám vybojoval puk a nekompromisně zakončil pod horní tyčku a vedli jsme 3:2. Pote jsme hned nabídli soupeři přesilovou hru kterou nevyužil,ale hned po jejím skončení trefil odražený puk do sítě a bylo srovnáno 3:3 . Třetí třetina nabídla opět vyrovnany duel, kdy soupeř převrátil misky vah na svojí stranu a  šel do vedení 4:3 toto skóre změnila celá pětka hráču na ledě nedovolili jsme soupeři vyhodit puk z jeho pásma a přihrávka Jakuba Němce zpoza branky mezi kruhy na volného Petra Luňáčka přinesla srovnání na 4:4 . Celý zápas se hrál výborný hokej, který okořenilli brankáři výbornými zákroky, akorad dění na ledě kazil někdy rozhodčí. V další fázi zápasu dostali Řepníky možnost hrát přesilovou hru 5x4 a bohůžel tuto možnost využili a vedli 5:4 . Po serii vyloučení seděli dva naši hráči na trestné lavici Jan Voda za faul vyfasoval 2+2 minuty a tak si vedle něj usedl Jakub Němec, ale krásně se na to koukalo když v oslabení posunul puk Ondřej Němec ven z pásma na Petra Luňáčka, ten si prohodil obránce a uháněl přes půl hřiště sam brankářku a překonal ji po páté střelou příklepem do horní části branky 5:5. Pěkně se na koukalo! Zápas museli rozhodnout nájezdy. Jako první se rozjel z naší strany Jakub Němec a ten s přehledem proměnil kličkou do beckhandu jako každy správny pravák Martin Procházka, Jakub Klepiš, Roman Paclík atd. Jako druhý jel Petr Soukal, ale ten na slečnu s maskou nevyzrál z jeho kličkou do forhandu si paradila. Třetí nájezd jel Petr Luňáček, jako levák zkusil taky kličku do bekhandu ale puk prokluzl mezi betony, ale mezi tyče se nevešel a nabídl tak soupeřovy matchbol ale ten jej prozatím nevyužil. Obrátilo se pořadí nájezdů a jeli Řepníky, kteří branku dali i nedali rozhodčí prvně rozpažil a pak následně gól uznal. Po tomto momentu se strhla na ledě dlouhá debata. Díky této sporné situaci měl těžkou úlohu Jakub Němec. Ten neunesl tíhu okamžiku a nepřekonal brankářku střelou na vyrážečku a tím Řepníky vyhráli nad námi i druhý zápas. Teď nás čekají Jeníšovice a teprve teď se bude rozhodovat o této sezóně.   

27.1.2016 předkolo play off. TELECÍ - ŠTĚPÁNOV 2:4 (1:0 - 0:0 - 1:4)

Zápas, ve kterém jsme mohli jemom ztratit. Vítěz tohoto zápasu bude hrát o 9 místo a tým, který prohraje o 11místo. Tento důležitý duel pro nás nezačal špatně. Soupeře jsme přehrávali a tlačili ho v jeho obranném pásmu. Po závěrečné siréně druhé třetiny jsme vedli 1:0, když se už v 1tř. v čase 1:18 trefil Jan Kocman, ten se prosadil z minimálního prostoru před brankou, ve kterém ho krásně našel Milan Češka a střelou do horní části branky načal skóre tohoto zápasu a vedli jsme tedy 1:0. Bohůžel se nám stalo osudným neproměňování našich vyložených šancí např: Milan Češka trefil tyčku, Jakub Radiměřský šel sám do samostatného úniku a spoustu dalších vyložených situací. Po právem nás soupeř potrestal ve 3třetině, hned v ůvodu třetí periody Štěpánov srovnal a hned v zápětí šel do vedení, náš tým to srazilo na kolena a když šel soupeř do vedení o dvě branky, věděli jsme že bude opravdu těžke nad tímto soupeřem zvítězit. Naději na zvrat v utkáni nám dal Jakub Němec, který se prosadil, když tečoval nahození Petra Luňáčka a vyraženou střelu uklidil jak měl a rozvlnil sít za brankářem Štěpánova 2:3. Po teto brance jsme vrhli všechny síly do ůtoku i v posledních minutách jsme svírali soupeře a tlačili se do brány zkoušeli jsme i hru bez brankáře. Vyrovnat mohl Standa Paseka, ale bohůžel mu v rozhodující puk sjel ze střeleckého pokusu a tak se snažil aspoň najít přihrávkou někoho ze spoluhráčů, ale nestalo se tak. Hra v šesti s prázdnou brankou nám také ůspěch nepřinesla a po buly v našem útočném pásmu se k puku dostali Štěpánovští a vyhozením přes celé hřiště trefili naši opuštěnou branku a zpečetili vítězství 4:2 . Soupeř šel více za vítězstvím, protože neměl co ztratit, v zápase je držel dobře chytající gólman a touha po tom dostat se víš. Za to nám se nedařílo vůbec nic od první branky jsme si mysleli, že to půjde samo a Štěpánov parazíme jako to bylo v prvním zápase (7:3)  2třetiny jsme hráli dobře Jirka Kučera držel naše mužstvo a v důležitých chvílích podržel naše mužstvo, ale nám se stalo osudným neproměňování šancí !     

20.1.2016 lig. záp. TELECÍ - ZAJEČICE 4:2 (1:0 - 2:2 - 1:0)

V tomto zápase už bylo jasné do nejlepší osmičky nepostoupíme. Jako osmý postupující tým do play off byl Jokerit ze kterým jsme měli stejný počet bodů ale horší vzájemný zápas. Nic méně bylo stále o co hrát abychom aspoň zůstali na 9 mistě tabulky a měli, tak lepší výchozí pozici do bojů o pohár starosty města Skutče, který hraje 5-12 tým soutěže. Zápas jsme začali výborně v 6min. 1tř. ujela dvojice Němec Kocman 2x1 Jakub přihrál přes obránce a honza překonal brankáře a vedli 1:0 . Soupeř se sešel ve velmi hojnem počtu 18 hokejistů. V zápase plném přesilových her Zaječice došli k vyrovnání 1:1 právě v přesilové hře. 2tř. byla nejbohatší na góly a góly z přesilových her přišli i na naší straně o jednu takovou branku se postarala cela pětice hráčů na ledě, když jsme nenechali Zaječice vyhodit puk a zamkli je v jeho obranném pásmu a nakonec jsme z toho vytěžili vedení 2:1 o které se postarali Milan Češka a Standa Paseka z prostoru před brankou. Jenomže  po zbytečných faulech jsme šli opět do oslabení a nabídli tak soupeři přesilovou situaci a to dokonce 5x3 a čas 1:56 tento čas Zaječice využili potrestali a bylo srovnáno 2:2 . Ještě ve 2tř. jsme šli zase do vedení, když se prosadila nejproduktivnější dvojice našeho týmu Němec Luňáček, Petr přenechal puk tandemem Jakubovi a ten projel mezi kruhy a střelou švihem přes obránce do horní části branky ztrhl vedení na naší stranu 3:2. Třetí třetina nenabídla moc koukatelný hokej soupeř těžce nesl stav na světelné tabuli a urážkami rozhodčich si zpiše připsal trestné minuty než branky. Nic méně my jsme si šli tvrdě za svým a chtěli tento zápas vyhrat, když běžela poslední minuta utkání a Jakub Radiměřský trefil prazdnou branku nebylo o našem vítězství pochyb asistenci si připsal do statistik Michal Roch. Nesmím také zapomenout na našeho brankáře Jirka Kučera předvádí poslední zápasy výborné zákroky a myslím že si dobře načasoval formu před startujícím Play off. V každém našem zápase je naší velkou oporou!

13.1.2016 lig. záp. TELECÍ - Jok. SKUTEČ 4:5sn (2:1 - 0:1 - 2:2 , 0:1)

Souboj o play off. Větším favoritem byl domácí Jokerit, ale naše mužstvo jim nedarovalo nic zadarmo. Do vedení jsme šli jako první my. Ve druhé minutě 1tř. si vzal puk Milan Češka, projel celé hřiště a svůj výlet zakončil střelou po zemi mezi betony brankáře Jokeritu. O malou chvílli bylo srovnáno tečovanou střelou a bylo to 1:1 . Ještě v 1 tř. jsme šli do vedení mkdyž se prosadil Petr Luňáček, šel sam na branku a prosadil se střelou k tyči. Do sólového uniku ho vyslal Jan Voda a vedli jsme opět tentokrát 2:1 . Ve 2tř. se trefil pouze Skuteč a tak bylo skóre po druhé tř. 2:2 . Do 3tř. vstoupil lépe soupeř, hned v úvodu šel poprvé v zápase do vedení, když se prosadil z prostoru před brankou a tečovanou střelou šel do vedení 3:2. Zpět do zápasu nám pomohla přesilová hra. Jokerit jsme zavřeli v jeho pásmu až jsme se nakonec dočkali vyrovnání to běžela 39min. zápasu když skvěle hrajicí Honza Voda nahodil puk na bránu a jeho nahození tečoval mimo dosah brankáře Jakub Němec 3:3 . Zápas byl velmi vyrovnaný obě mužstva chtěla 3body my jsme jim přiblížili jako první, když ujela dvojice Jakub Němec a Petr Luňáček, Jakub ujel podel mantinelu vyčkal s přihrávkou a pak předložil Lunďovi puk tak, že mu stačilo jenom nastavit hokejku tak aby koutouč zkončil v síti. Tak jsme opět v zápase vedli tentokrát 4:3 . Bohůžel nedokážeme dotahnout zápas k vítězství v letošním ročníku se nám to stalo mockrát. Jokerit srovnal 3min. před koncem hrací doby na 4:4 a zase tečovanou střelou z prostoru před bránou. Zápas museli rozhoudnou nájezdy. z naší strany jeli Michal Roch - který ani nezakončil puk sjel při kličce a ve snaze vystřelit nechal puk před brankářem. Luboš Síla - kličkoval před bránkářem, ale ten jeho pokus do beckhandu vykryl. Jako třetí jel Jan Voda - vystřelil ale jeho pokus se mezi tři tyčky nevešel. Tento zápas byl pro nás velmi klíčovy. Jakákoli výhra v zápase by nás posunula blíž do boju v osmičce.                

8.1.2016 lig. záp. TELECÍ - MEN IN BLACK 4:3 (2:1 - 1:1 - 1:1)

Zápas s posledním celkem soutěže jsme nezačali uplně špatně, ve 3 minutě utkání jsme šli do vedení, když se prosadila dvojice Síla Luboš, Voda Jan. Luboš ukázal svojí formu z posledních zápasů a načal gólový účet tohoto zápasu. V 1tř. jsme ještě navýšili náš náskok a šli do vedení o dva góly, to se posamostatné akci prosadil Standa Paseka, když si vzal puk v našem obranném pásmu a projel celé hřiště a kličkou do beckhandu překonal gólmana po druhé. Do konce první třetiny se dočkal branky i soupeř a tak 1tř. skončila poměrem 2:1. Nástup do druhé periody nám vyšel náramě, hned v ůvodu se prodral do soupeřova pásma honza Kocman byl faulován, ale ustál souboj s obráncem a předložil puk ůplně volnému Janu Vodovi, který trefil naprosto prázdnou branku celkem s přehledem a navýšil naskok na 3:1. Do konce druhé třetiny stihli ,,muži v černém,, opět snížit a znovu jsme vedli pouze o gól 3:2. Nástup do závěrečné třetiny nám opět vyšel když v 11 vteřině přihrál Jakub Němec z rohu ůtočného pásma mezi kruhy volnému Standovi Pasekovi a ten golfákem propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 4:2. Tím skončil náš gólový účet, více branek jsme v zápase už nepřidali a pouze jsme inkasovali, když 2 minuty přek koncem 3tř. snížil soupeř na 3:4.  Tímto výsledkem to i tak skončilo. Na toto vítězství jsme se hodně natrápili, celý zápas jsme se hledali a nehráli vůbec týmový hokej. Každy se chtěl prosadit spíše sám, přihrávek jsme měli opravdu málo, možná to bylo tím, že to byl poslední tým soutěže s hodně záporným skóre a každý se chtěl ukázat. A na závěr musím to sem napsat ,, utrpěli jsme vítězství,, to je to jediné kladné, ale dost důležité, že máme 3body do tabulky a přiblížili se postupu do nejlepší osmičky soutěže.   

30.12.2015 lig. záp. TELECÍ - OTRADOV 5:6 (0:1 - 3:1 - 2:4)

Zápas s Otradovem byl pro mnohé naše hráče velmi prestyžním duelem. Toto silvestrovské derbi mělo mírného favorita v podobě Otradova, ale naše mužstvo mu nedarovalo nic zadarmo. Zápas jsme začali lépe my, když se prosadil Luboš Síla, který dorazil puk do brány, ale jeho branka nebyla uznána, protože rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Takže do vedení šel jako první Otradov, když využili chyby v našem pásmu a vedli 1:0. Na ledě nebylo slabšího mužstva oba týmy hráli otevřený hokej, plný osobních soubojů a vyborných brankářských zákroků. Ve 2tř. jsme se dočkali první branky aj my, když se Standa Paseka prokličkoval soupeřovým pásmem a střelou švyhem otřel puk o spojnici tyček a vyrovnal na 1:1 o pár minut později jsme vedli 2:1 když ukázal svuj klid a přehled v zakončení Luboš Síla v prostoru před brankou a asistenci si připsal Jakub Radiměřský. Po krátké odehrané době bylo opět srovnáno. Do konce 2 tř. se nám podařilo znovu převratit vedení na naší stranu, opět se o to postaral náš druhý útok Luboš Síla se Standou Pasekou a po dvou třetinách jsme vedli 3:2. Na začatku 3tř. bylo znovu srovnáno 3:3 o tuto branku se postaral náš bývalí hrač Michal Černý. V 5min. 3 tř. vedl znovu Otradov 4:3 když z hraničniho postavení mimo hru strhl vedení na stranu Otradova další náš bývalí hráč Marek Tomášek. Třetí třetina byla gólově nejbohatší. V 7min. šel sám na branku Standa Paseka, byl fulován a rozhodčí nařídil trestné stříleni, které sám autor proměnil kličkou ala ,, Peter Forsberg ,, a vyrovnal na 4:4. Jemńomže naše radost z vyrovnáni netrvala moc dlouho. Otradov šel zase do vedení a to až na 6:4. Naději na body nám vykřesal opět Standa Paseka, když ztečoval střelu od modré čáry Honzy Vody a snížili na 5:6. Po této brance naše mužstvo ožilo a hnalo se za vyrovnáním, zkusili jsme i hru bez brankáře, ale vyrovnávací gól už naši fanoušci (celkem 6) nevyděli. je to škoda, protože tomuto zápasu by remíza určitě slušela!         

27.12.2015 lig. záp. TELECÍ - OSTROV 4:5 sn (1:0 - 1:4 - 2:0 , 0:1)

Na soupeře jsme od začátku utkání nastoupili s velkým odhodláním a tlačili soupeře v jeho pásmu a vytvořili si několik šanci. Naší odměnou byl vedoucí gól ve 3min. Jakuba Němce, který dostal přihrávku mezi kruhy od Jakuba Radiměřského a zavěsil pod horní tyčku. V 1tř. jsme byli lepším týmem ale nedokázili jsme využit některé šance a navýšit tak náš naskok. Ve 2.tř jsme přestali hrát náš hokej a soupeř se po par šancích dostával postupně do zápasu. přišlo varovnání na 1:1 a po chvíli šel soupeř do vedení a dokonce v 6 minutě 2tř. vedl 1:3 . Snížit na 2:3 se nám povedlo ještě ve 2tř., pomohla nám k tomu přesilová hra, kdy jsme zamkli Ostrov v obrannem pásmu, Standa Paseka vystřelil golfákem na bránu a jeho vyraženou střelu dorazil Michal Roch. Do konce 2tř. šel Ostrov znovu do vedení o dva góly po nenápadné akci v našem pásmu. Po dvou třetinách vedl 4:2. Ve 3tř. jsme soupeře dále přehrávali a šli si za vyrovnáním svým druhým gólem v zápase nám vykřesal naději na body Michal Roch, kdy si počíhal u tyčky a Honza Mička ho tam našel ůplně volného a snížili na 3:4. na srovnání skore nám pomohla přesilová hra když 6 minut před koncem hrací doby vystřelil Standa Paseka a dorážkou před brankou vstřelil a dokonál hattrick Michal Roch a bylo to 4:4 do konce za tohoto stavu jsme mohli vyhrat ale i prohrát, takže museli rozhodnou samostatné nájezdy. Za nás jako první jel Paseka rozhýbal brankáře, ale bohůžel to neskončilo brankou, Jako druhý jel hráč utkání Michal Roch s ten svůj nájezd proměnil když naznačil kličku a nakonec zakončil mezi nohy brankáře. Jako třetí jel Jakub Radiměřský hodně si věřil bohůžel jeho nájezd zakončil střelou,kterou okomentoval Jakub Dvořák : Kdyby to bylo ve fotbale, tak je to skoro autsmiley. Bohůže soupeř dva nájezdy proměníl a zvítězil a připsal si do tabulky 2body. My za remízu v zápase 1bod. a musím řict že je to škoda hlavně v 1tř. tu jsme měli vyhrát 5:0 a bylo rozhodnuto. Je to škoda. O branky Ostrova se postaralo duo bratří Růžku, kteří vstřellili všech 5branek.

19.12.2015 lig. záp. TELECÍ - ICE HORSES 9:2 (2:1 - 4:0 - 3:1)

Tento duel jsme začali dobře, když se podel mantinelu prodral Jan Voda vystřelil a jeho dílo dokonal Honza Mička v čase 2:02 a bylo to 1:0. V 1tř. přidal branku Luboš Síla, když ve 12min. střelou švihem na vyrážečku překonal brankáře hostí a zvýšil náš naskok na 2:0. Bohůžel potom jsme propadli v obraně a byli jsme potrestáni soupeř snížil a tak vlastně skončila 1třetina. Do 2 tř. jsme vstoupili výborně v čase 18:14 dal branku Jakub Němec, když uklidil do branky beckhandem přihrávku Jakuba Radiměřského. Hned po buly podruhé skóroval Luboš Síla a v čase 18:20 jsme vedli 4:1. drželi jsme tempo zápasu a navyšovali náskok na 5:1 zvýšil Jakub Radiměřský, který ukázal svoje rychlé a šikovné ruce a vymýchal golmana. 31 vteřin před koncem 2tř. vstřelil druhý gól Jakub Němec střelou švihem na lapačku brankáře a procedil puk do brány. Po dvou třetinách jsme vedli 6:1 a zápas jsme měli v našich rukách. Ve 3tř. jsme hráli přesilovou hru 5x3 soupeře jsme zamkli v obranném pasmu, ale gól jsme z toho nevyužili. Až v přesilovce 5x4 jsme využili situaci před brankou a na 7:1 si připsal gól Milan Češka asistence Pavel Just. Ve 3tř. se nakonec dočkal hatricku Luboš Síla když protlačil puk do branky asistence Petr Luňáček a na 9:1 dokončil svůj 3 gólový zápas i Jakub Němec po přihrávce Jakuba Radiměřského beckhandem a uklidil puk mezi betony a bylo po zápase pak jsme udělali chybu v obraně a tak darovali soupeři druhý gólový zářez. Více jsme soupeři nedovolili a jsem rád že jsme tento, pro nás důležitý zápas vyhráli a odnesli tři důležité body.

12.12.2015 příp. záp. TELECÍ - BOROVNICE 9:8

Zápas byl velmi vyrovnaný, kdy se oba týmy přetahovali o gól o vedení nakonec jsme byli o branku šťastnější a vyhráli jsme. Vyzkoušeli jsme si nové situace a i našeho druhého brankáře Petra Fejta, který chytal výborně! V zápase panovala uvolněná atmosféra a tomu odpovídalo i tempo zápasu, které řídil hlavní arbitr Jiří Kučera. Byl k vidění i vlastní gól na naší straně, který si dal Číža. V zápase byl hodně vídět a spíše vyčníval Jonáš Dvořák, hráč kterého jsme vychovali pro velký hokej a pak ho prodali do Poličského A týmu. 

28.11.2015 příp. záp. TELECÍ - BOROVNICE 5:6

Ve vyrovnaném utkání jsme soupeře spíše dotahovali a prohávali jsme dokonce 2:5. Nejvíce z našich řad vynikal Honza Kocman, který vstřelil 3branky. Jednou brankou přispěli Petr Luňáček a Petr Soukal. V zápase byl hodně vidět Luboš Síla, který asistoval na čtyři naše branky.   

21.11.2015 lig. záp. TELECÍ - SKULLS HLINSKO 1:7 (0:2 - 0:3 - 1:2)

Skulls je tým z lepší poloviny tabulky, a patří k nejlepším týmum soutěže. Bohůžel to bylo vidět už od prvních minut zápasu. Je to tým se spoutou mladých hráčů, kteří prošli celou zakladnou Hlineckého týmu, někteří až po A. mužstvo. Ve 3min. jsme prohravali už 0:2 a soupeři jsme nestačili ani bruslařsky a ani v osobních soubojích. Skulls nás přehával ve všech směrech. Náš čestný uspěch jsme zaznamenali až ve 3tř. to se prosadil Petr Luňáček když dotlačil puk do brány a snížil na 1:5 asistenci si připsal Pavel Just. Po snížení soupeř opět přidal na otáčkách a přidal ještě další branky a určil konečnou podobu skóre 1:7. Musím zase vyzvednout naše fanoušky (4) bohůžel jsme jim neudělali takovou radost jako minulý týden proti Patapufu.

14.11.2015 lig. záp. TELECÍ - PATAPUF 6:1 (2:1 - 2:0 - 2:0)

K tomuto zápasu jsme přistoupili velmi připraveně a odhodlaně, protože jsme z tohoto zápasu chtěli 3body a povedlo se. Pomohla nám k tomu kompletní sestava a skvělá divácká podpora našich fanoušků. Ze začátku zápasu jsme dali soupeři čuchnout a ten toho využil v 11minutě šel do vedení 1:0 , kdy tečovaná střela od modré čáry skončila v naší síti. V 14min. ujela dvojice Radiměřský-Roch a druhý jmenovaný využil přečíslení 2na1 a bylo to 1:1. Do konce 1tř. jsme šli do vedení, když ujel Honza Kocman prosadil se přes obránce a střelou k tyči přidal branku na 2:1. Ve 2tř. jsme postupně přebírali otěže zápasu a navyšovali skóre na 3:1 zvýšil Petr Luňáček z akce na které se podílel celý první útok. Na 4:1 přidal gól Jakub Němec když s Lunďou využili situaci 2na1 a střelou do šibenice určili skóre po dvou třetinách 4:1. Ve 3tř. se prosadil pouze Milan Češka, 2x po stejné akci, vzal si puk projel pasmem a svoje akce zakončil gólem do horní části branky, asistence na tyto branky si připsali Paclík Roman a Petr Luňáček. Za naší výrhu musíme poděkovat take brankáři. Celý zápas chytal výborně a svůj výkon okeřenil tím že chytil soupeřovo trestné střílení ve 3tř.. Jirko super! Jinak až na ten začátek si myslím že to bylo povedené utkání s dobrým koncem, takže jen tak dal chlapci. Ještě jednou musím poděkovat naším fanouškům byli opravdu skvěli a byli slyšet! Moc za to děkujeme.   

7.11.2015 lig. záp. TELECÍ - CHLUMĚTIN 4:7 (1:2 - 0:2 - 3:3)

Zápas jsme začali velmi špatně, a myslím že to byl náš nejhorší zápas letošního ročníku. Když jsme v autě nechali puky, takže jsme se s pukem nesetkali ani při rozbruslení. Po celý zápas jsme hráli v mlze, že na sebe brankáři ani nevyděli. Mlha spíše vyhovovala soupeři, který šel do vedení v čase 1:09 když se prosadil doražkou před naší branou a vedl 1:0 . V čase 3:41 ujel Honza Kocman po křídle společně s Michalem Rochem a šanci 2 na 1 využili v branku na 1:1 Honza přihrával přes obránce a střelou z první Michal vyrovnal. V 1 tř. padla ještě jedna branka kterou dal soupeř a vyhrál 1 tř. 2:1. Ve druhé třetině se prosadil pouze soupeř a po 2 tř. vedl 1:4. Třetí třetina začala pro nás opět gólem v naší síti a Chlumětín vedl už 5:1 toto skóre změnila gólová akce obou bratří Němcových v čase 37:53 Jakub objel branku a našel svého bratra mezi kruhy, který dotlačil puk do brány 2:5. Pak jsme opět propadli a bylo to 2:6. Branku na 3:6 zařídila dvojice Zahradnik Petr, Kučera Martin, když v čase 39:38  Martin zatáhl puk po křídle předložil Petrovi, který procedil puk přes výstroj golmana. Chlumětín přidal ještě branku na 3:7. Konečné skóre jsme upravili my když se podruhé prosadil Petr Zahradník v čase 40:51 střelou po zemi mezi betony po přihávce Jakuba Němce, který ho našel mezi kruhy a dali tak konečnou podobu skore 4:7   

30.10.2015 lig. záp. TELECÍ - JENÍŠOVICE 6:9 (0:2 - 3:4 - 3:3)

Zápas jsme začali v oslabené sestavě, kdy se nám rozpadla celá obrana. Bohůžel to bylo vidět už od prvních minut, nemohli  jsme najít naší hru, která nám v předchozích zápasech nesla uspěch ! Soupeř šel velmi rychle do vedení první branku vstřelil v čase 1:54 jejich náskok i nadále narůstal a dostal se až na skóre 0:4 , které zastavil až Jakub Radiměřský po přihrávce Jakuba Dvořáka v čase 21:41. O dvě minuty později byl faulován Jan Mička a rozhodčí nařídil trestné střílení, které sám proměnil 2:4. Jeníšovice utekli na 2:6 toto skóre změnil hráč utkáni Jakub Radiměřský po samostatné akci, objel branku a zasunul puk pod beton hned za tyčku do branky a snížil na 3:6 . Po chvíli přidali Jeníšovice branku na 3:7 . Pak ale přišla naše chvíle, kdy na 4:7 snížil Jan Kocman střelou z mezikruží k tyčce po přihrávce Jakuba Radiměřského. V čase 45:43 v přesilové hře se opět prosadil Honza Kocman, kdy ztečoval nahození od modré čáry Libora Kvapila a snížil na 5:7 o 14vteřin později přišlo snížení na 6:7 to se prosadila trojice Němec O, Luňáček, Němec J,  Ondřej zatáhl puk do pásma tandemem přenechal Petrovi, který vystřelil švihem na branku, jeho vyraženou střelu proměnil Jakub v gól a byli jsme zase zpět v zápase. Pak se ukázalo pravidlo nedáš x dostaneš po tlaku před brankou vystřelil Martin Kučera do boční sitě, takže misto 7:7 přišel gól na 6:8 a bylo rozhodnuto to běžela poslední minuta zápasu. Jeníšovice přidali ještě devátou branku a po zásluze vyhráli, ale musím řict že jsme jim to hodně usnadnili.

23.10.2015 lig. záp. TELECÍ - ŘEPNÍKY 5:6sn (3:0 - 0:2 - 2:3 , 0:1)

V souboji tymů s podobnými dresy, začal zápas ve kterém proti nám poprvé chytala žena. My s veteránem v brance jsme začali zápas vyborně, když Jakub Němec našel přihrávkou Petra Luňáčka který golfákem přes obránce otřel svoji střelu o tyčku a bylo to 1:0 . Neuplynulo ani pul minuty když na 2:0 zvýšil, a porvé v zápase se prosadil Jakub Němec po křižné přihrávce Petra Luňáčka to běžela třetí minuta 1tř. Na 3:0 zvýšil opět Petr Luňáček, když dorazil zblokovanou střelu Honzy Vody. První střela šla na naší branku ve 14min. ale Jirka Kučera si s ni poradil. Do 2 tř. Řepniky přišli s jinými dresy a jako by příšel i jiný soupeř, začal nás tlačit a také davat góly ve 2 tř. jsme se spíše bránili a soupeřovu branku moc neohrozili po dvou tř. bylo skóre 3:2. Ve 3 tř. srovnali Řepniky na 3:3 tento stav nevydržel moc dlouho Ondřej Němec vystřelil a volný puk dorazil do brany Jakub Němec 4:3. Bohůžel naše radost netravala ani minutu když si Jirka Kučera dal ,,vlastenec¨ 4:4. Řepniky šli do vedení, když využili přečíslení 2x1 a bylo 4:5. Z hruba 2min. před koncem zápasu udeřil fantom podledních zápasů Ondřej Němec společně s Petrem Zahraníkem dotlačili puk do brány a srovnali stav na 5:5. Přeházeli jsme sestavu a chtěli jsme převrátit vitězstvi na naší stranu, ale gól už nepadl. Zápas museli rozhodnout nájezdy jako první jel Jakub Němec, ale jeho kličku do bekhendu brankařka vystihla. Jako druhý jel Standa Paseka zkusil kličku ,,ala Peter Forsberg¨, ale také neuspěl. Jako třetí se rozlel Petr Luňáček vystřelil na lapačku, ale rovněž neuspěl. Řepníky bohůžel svůj jeden ze tří najezdů proměnili a vyhráli. 

17.10.2015 lig. záp. TELECÍ - ŠTĚPÁNOV 7:3 (3:0 - 1:2 - 3:1)

Od začátku jsme diktovali tempo zápasu a do vedení jsme šli jako první když se v čase 7:31 prosadil střelou od modré Zahradník Petr po přihrávce Jakuba Radiměřského. Oba hráčí si to zopakovali  ve 13 minutě když přečíslení 3 na 1 využili s bravurou, a bylo to 2:0 . Na 3:0 zvýšil o minutu později Jan Kocman z úniku přes půl hřiště střelou příklepem a zakončil nekompromisně pod horní tyčku na lapačku gólmana, do kterého ho vyslal Petr Luňáček. Do 2tř. jsme vstoupili velmi laksně a byly jsme po zásluze potrestáni, už po 47 vteřinách snížil Štěpánov na 1:3. Ještě ve 2tř. jsme šli do třígólového trháku, když se prosadil Němec Ondřej po přihrávce bratra Jakuba 4:1. Hned po odehrané minutě soupeř opět snížil na 2:4, ke konci třetiny jsme měli možnost hrát přesilovku 5 na 3, tuto možnost jsme ovšem nevyužili a přenesli si přesilovku do 3tř. Po úvodním buly jsme se dostali do soupeřova pásma a v  34 vteřině jsme využili přesilovku 5x4, kdy si první gól připsal Jan Voda a zvýšil na 5:2, asistence Luňáček Petr. Po dvou minutách od paté branky se prosadil i náš třetí útok, když se trefil Mička Jan z prostoru před bránou a střelou švihem na lapačku brankáře zvýšil na 6:2. Štěpánov snížil jestě na 3:6 , ale vice už jsme soupeřovi nedovolili a přidali ještě jednu konečnou branku na 7:3 skóre upravil  Jan Voda, když projel soupeřovým pásmem a dokonal dnešní výsledek. Na obě poslední branky se asistenci podilel také Roch Michal

10.10.2015 lig. záp. TELECÍ - ROSICE 4:2 (2:1 - 2:0 - 0:1)

Ve vyrovnaném a bojovném utkání jsme šli do vedení jako první, když se v čase 0:53 prosadil Petr Luňáček střelou z nulového uhlu asistenci si připsal Jakub Němec. Při hře 4x4 zvýšil na 2:0 Stanislav Paseka střelou od modré čary ,,golfákem´´ po přihrávce Pavla Justa. Rosice stihli také ještě v první třetině vstřelit branku. Ve druhé třetině zvýšil na 3:1 z uniku po křídle Ondřej Němec střelou do horní části branky asistence Voda Jan. Na 4:1 zvýšil jestě ve druhé třetině Stanislav Paseka střelou bekhandem z mezikruží. Hosté stihli ještě zkorigovat na 2:4 ale vic už nestihli. K našemu vitězství přispěl výborně chytající brankář Jirka Kučera, ktery ničil soupeřovy pokusy a dovolil jim jen 2x zvednou ruce nad hlavu. Rosice ještě zkoušeli hru bez brankaře ale gol už diváci neviděli. Takto se zrodila naše letošní první ligová výhra.  

4.10.2015 lig. záp. TELECÍ - HOSTOVICE 1:10 (1:4 - 0:3 - 0:3)

Náš první ligový soupeř a obhájce titulu vstoupil do zápasu velmi suvereně a podle předpokladů nás ve všech směrech přehrával. V páté minutě to bylo už 2:0 poté snížil krásnou střelou příklepem z kruhu Milan Češka a bylo zase o něco veseleji, asistenci si připsal Jakub Radiměřský. Jemonže nasě radost netrvala moc dlouho hned v zapětí po našem tlaku v soupeřově pásmu jsme ztratili puk a Hostovice hned z brejku zvýšili svůj náskok. Takto to bylo vlastně celý zbytek zápasu. Pár šancí jsme si také vytvořili, ale všechny naše pokusy pochytal Hostovický golman.   

28.9.2015 přip. zap. TELECÍ - OTRADOV 9:7

Zápas začal ve velmi svižném tempu, ve kterém jsme se dostali do vedení jako první. V další fázi zapásu nás začal soupeř přehrávat a utekl na rozdíl čtyř branek na 5:1. Nás to ale nezlomilo a zaveleli jsme k velkému obratu, který režíroval Luňáček Petr třemi góly Síla Luboš dvěma góly Dvořák Jakub taktéž dva góly. Za stavu 5:5 vsřelil krásnou branku z mezikruží Ondřej Němec a šli jsme podruhé v zapase do vedení. To už jsme si do konce zápasu hlídali a došli k prvnímu vítězství nové sezóny. Jednou brankou se na našem vitězství podílel také Jakub Radiměřský. Nesmírně k našemu triumfu pomohl výbornými zákroky Jirka Kučera a celá obrana. Nesmím také zaponmenout na naše fanoušky - Tome a Aleší děkujeme.

 

                                                                                                                      

TOPlist